Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Át szoktál öltözni (és/ vagy...

Át szoktál öltözni (és/ vagy kezetmosni) ha hazamész?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Persze, ez tök alap dolog. És kezet is szoktam mosni. 22/L
2009. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
94%

Igen szerintem is alap dolog. Egyébként nem is érzem maga jól ha az egész napos ruhámban vagyok otthon. Inkább átöltözök valami könnyebbe:)

Kezet is szoktam mosni!

2009. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

persze, mindig átöltözök, nem tudnék egész nap egy ruhában lenni

általában ha hazamegyek, vagy azzal kezdem hogy pisilek, vagy eszek

pisilés után és evés előtt mindig mosok kezet, szal érted:D

2009. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
én most már igen, de amikor kicsi voltam (alsós), akkor szinte egész nap ugyanabban a ruhában voltam, és kezet mosni is mindig elfelejtettem
2009. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ti is így vagytok vele. Csak azért kérdeztem, mert sok ismerősömnél az ellenekzőjét látom, pedig szerintem is alap dolog.
2009. szept. 17. 18:35
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

egészségtelen, ha nem mosol kezet, miután hazaérsz, akkor behurcolod az összes utcai koszt :P

aki meg nem öltözik át, az igénytelen szerintem =) nem vigyáz a kinti ruháira... én csak olyat hordok itthonra, ami már kibolyhosodott/kinyúlt/kinőttem. :)

2009. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
hát én kezet mosni direkt azért, mert előtte utcán voltam nem szoktam. bár miután hazaérek általában wc-re megyek, amiután viszont mosok kezet:D ruhát viszont mindig cserélek, itthon melegítőben szeretek lenni és nem farmerben
2009. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, amikor hazamész ne csak azért öltözz át mert vigyázol az utcai ruhádra, hanem mert pl, utazol a bkv járatain leülsz(ha kocsizol akkor is az utcai koszt:)) kitudja előtte egy csöves vagy "brazil" vagy akármilyen magára igénytelen, előtted ott ült, nem fogok az ágyamban fetrengeni abba a ruhába. Meg ügye minek legyek egész nap abba a ruhába, sokkal kényelmesebb egy kinyúlt poló meg egy tréning.
2009. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kezet mindig mosok, átöltözni meg mikor hogy. Ha szoknyában voltam akkor majdnem biztos, de van hogy csak a felsőm veszem át vagy a melltartóm veszem le. Időjárás függő is, nyáron ruhától függetlenül átöltöztem mert jobban éreztem magam a frissebb tiszta ruhában.
2009. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ahogy hazaérek ledobom a melltartómat és átveszem a nadrágomat meg a felsőmet :-))

Felveszek valami gagyi mackó alsót,egy pólót és kész :-D

Olyan könnyed,olyan slampos :-DDD


Viszont utálom,ha ilyenkor csönget valaki (aki nem családtag) vagy esetleg jön a postás :-DD


Persze,kezet mindig mosok.WC-zés után is,és amikor hazaértem akkor is :-))

2009. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!