Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Furcsának találnátok ezt?

Furcsának találnátok ezt?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek lesz a születésnapja hamarosan és egy cilindert kért. nem tudom hova venné fel szerintem bárhova. Ti mit szólnátok hozzá, ha pl. látnátok egy cilinderes lányt a villamoson? Mert nekem nagyon furcsa. :DD

2013. márc. 27. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyedi, érdekes, izgalmas... Nekem bejön! 22/N
2013. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kissé fura lenne, de nekem tetszene mindenképp. Unom már a sablonembereket, akik semmi érdekeset nem mernek felvenni.
2013. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mekkora arc már?! Tök egyedi! Nekem marhára tetszene!

19/f

2013. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legnagyobb :D fogalmam sincs hogy ezt hogy talalta ki:D na mindegy köszi hogy válaszoltatok :))
2013. márc. 28. 08:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó fej csajszi lehet! :) Előre is boldog szülinapot kívánok neki! :))
2013. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy vannak akik így állnak hozzá. Nagyon sokan azt gondolják hogy ami fura, vagy nem a megszokott az már rossz.(így alakulnak ki a divatmajmok) :/ Szerintem tök jó, ha valaki önmagát felvállalja és nem fél megmutatni. Amúgy tényleg nagyon jófej. És nagyon aranyos vagy :))
2013. márc. 28. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont olyan szaga lenne, hogy egyedi akar lenni minden áron.

Nem attól lesz valaki egyedi,hogy teljesen indokolatlan ruhákat vesz fel: pl. bálba focicipőt, strandra nagykabátot, villamosra cilindert...

2013. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem dehogy :D nagyon aranyos es furcsa müvészlélek Ö az a fajta ember, aki azért teszi a dolgokat mert neki az tetszik,és nem azérthogy felfigyeljenek rá. Ha nem így öltözködne akkoris igazi egyéniség lenne :)
2013. márc. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!