Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen az öltözköd...

Szerintetek milyen az öltözködési stílusom?

Figyelt kérdés

converse cipőm van,általában színes csőgatyát hordok,pólót meg az ilyeneket new yorker-ben,c&a-ban,h&m-ben,tally wijl-ben veszem.melyik divatstílushoz hasonlít az öltözködésem?

(gondolom páwára nem,és nem is akarak páwa lenni meg ilyenek) csak kiváncsiságból hogy a ruházatom melyik témába kategorizálható?



2013. ápr. 4. 16:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Elgondolkoztam, de nekem se jutott eszembe semmilyen, amibe passzolnál. Ezt ne vedd magadra, igazából szerintem a nagyon különleges, külsőséges öltözködésnél van az, hogy rá lehet mondani, hogy scene, goth vagy akármi.
2013. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
a swag-ek hogy öltöznek?
2013. ápr. 4. 17:24
 13/30 anonim ***** válasza:
68%
Te nem vagy rib@anc csak az öltözködésed olyan :) Figyu mindenki ugyanebbe jár,ne csodálkozz ha nem fogsz találni normális srácot.Kimész az utcára és mit látsz?! Convers cipő,szűkszárú gatya szóval teljesen tömeg..
2013. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
nem szeretnék ribancos lenni még kinézetre se. mit változtassak a ruháimon?nem értem h miért lennék ribancos nem hordok ilyen kivágott pólót mint a ribancok h kilóg a fél csöcsük belőle.nem hordok magassarkút.a barátnőim között sincs ribanc.a vans cipő is ribancos?
2013. ápr. 4. 17:37
 15/30 anonim ***** válasza:
56%
figyelj nem mondom,hogy ribancos mondjuk úgy,hogy nagyon tömegcucc és mindenki ilyet hord.tisztelet a kivételnek:) Legyen olyan stílusod ami tetszik neked és nem tömegcuccokból áll:D
2013. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
milyen cuccokat tudtok ajánlani ami nem tömegcucc,nem ribancos,és jól néz ki?PLS
2013. ápr. 4. 17:45
 17/30 anonim ***** válasza:
75%
Istenem... Ne függj már ennyire másoktól! Az előbb is írtam, hogy semmi egyéniséged nincs, ezt azóta csak egyre inkább bizonyítod is. Legyél kicsit önállóbb, olyan ruhát hordj, ami neked tetszik. Ezt most mind nem bántásból mondom, tényleg próbálj kicsit függetlenedni mások véleményétől.
2013. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ugye nem akarsz "swag" lenni?
2013. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
azt se tudom milyen az a swag.szeretném ha leírnátok nekem
2013. ápr. 4. 18:09
 20/30 anonim ***** válasza:
94%
Átlagos tini öltözködés, nekem nem jön be, igaz nem is vagyok már 15 éves, de a tornacipőktől pl. frászt kapok. Azt mondjuk én sem értem hogy a 67%-os IQ betyár szerint ez miért ribancos öltözködés, de valószínűleg nincs tisztában a szó jelentésével. Megsúgom, az se ribancos aki magassarkút hord.
2013. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!