Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipot vegyek fel egy...

Ilyen cipot vegyek fel egy szaggatatott cicanadraghoz?

Figyelt kérdés
Olyan a naci hogy vannak rajt szabalyos ovalis 'lyukak' es a lyukak kozt ilyen halo szeru akarmi.lehet nem is szaggatottnak hivjak.. Na szoval a magassarku kilove. Van conversem es vannak sportcipoim (amik nagyon nem mennek ehhez a nacihoz.Van egy bakancs szerum (meleg van mar hozza lesul a labam benne) es vann egy tavaszi csizmam de abba meg mindig faj a labam.. :( mostanaban akarok venni egy tavaszi cipot ehhez kene segitseg.szerintetek milyen cipot vegyek fel az emitett nadgraghoz? Linkelhettek kepet is. Koszi

2013. ápr. 9. 14:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Jaa es azt elfelejtettem hogy az ugynevezett 'balettcipok' is kilove.(Inkabb olyan rockeres/punkos vagyok,de noies)

Es aki le akarja szolni a cicanadragot,vagy olyat akarna irni hogy ne vegyek fel ilyet az ink ne is irjon.kosz

2013. ápr. 9. 14:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, elég nehéz így, hogy a magassarkút kizártad... Talán egy magasabb szárú oxford cipő, de ez a stílusodtól is függ..


Ha esetleg nem tudnád, mi az oxford cipő:

[link]

[link] (tudom, ez magassarkú, csak a stílus miatt)

2013. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ

ez nekem nem tetszik

2013. ápr. 9. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, hogy nem tetszik:)

Bokacsizma esetleg?

2013. ápr. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

aha az tetszik.majd körülnézek az üzletekben :)


egyébként ez a nadrág nem kisit ömm..k**vás?

[link]

majdnem ilyen az enyém.

2013. ápr. 10. 18:20
 6/6 anonim válasza:

szerintem kicsit k*rvás de azért nem vészesen :3

én pl fel nem venném :D

de stílustól függ

amúgy én nem vagyok az a nagy stylish vagy miaz xd

szal az eredeti kérdésre azt tudom mondani hogy ehhez szerintem a magassarkú tényleg k*rvás lenne c:

2013. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!