Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözék illik munkába?

Milyen öltözék illik munkába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretek nőiesen öltözködni, s hogy jön a jó idő, így már megint elővettem a szoknyáimat, blúzaimat.


Érdekelne, hogy ki, miben jár munkába. (Irodai munkát végzek)

Nem akarok zsákban járni, de sok férfival dolgozom, s nem akarom, hogy túlzásokba essek. Egyszerű ember vagyok, nem szeretem a hivalkodást, de szürke se akarok lenni.


Sok helyen foglalkoznak a casual öltözködési stílussal, de hús - vér emberek véleményére vagyok kíváncsi, akik az életben is stílusosan öltözködnek.


Tavaly vettem észre, hogy muszlin blúzt vettem föl, s azért az elég átlátszó. Nem szóltak érte, hogy nem illik, de bizonytalan vagyok.


Mit vegyek alá? 40 fokban persze lenge kell, de a nem létező dress code-ot is követni szeretném.


A kolléganőm farmerben jár, tehát túlöltözni sem szeretnék.


Köszönöm a tanácsokat!

Kérlek kort és foglalkozást is írjatok.


30 N (65kg/170cm)



2013. ápr. 11. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szoknyába, blúzzal, esténként blézert is vettem fel, vászonnadrágok, kis ruhák kardigánnal, ha ujjatlan (nem minik, hanem mind térd felettiek).

Én mondjuk mindig inkább elegáns voltam, de az a könnyed. Nagyon szeretem a lenvászon blézereket, lenszoknyákat. Vékonyka fodros blúzokat :)

És persze magassarkú szandi (de nem olyan, amiben kint van a fél lábam.)

2013. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ja, és nekem is van muszlin blúzom, én egy egyszerű spagettipántos toppot vettem alá. Én mondjuk nem szeretem, ha kilátszik a melltartóm.
2013. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!