Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy halálfejes övhöz milyen...

Egy halálfejes övhöz milyen öltözék illik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mostanában a halálfejes dolgokat EMOsok hordanak? Egy sima fekete öv és rajta az elején díszként egy nagy világítós halálfej. Az ilyen övet mihez lehetne fölvenni? Nem vagyok se rocker, se emos se ilyesmi stílusú. Inkább sportosabb vagyok, szeretem a kicsit lazább farmerokat, pólókat. Jah és lány vagyok. Az ilyen deszkás cíipő, sötétkék farmer meg egy vagányabb felső (póló, pulcsi) jó hozzá?
2009. márc. 26. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

úgy ahogy mondod. legjobb a deszkás cipő és a felső-naci.^^

bár van h 1re több retro csajon-srácon látok iesmi övet.

bár én azért nem szeretem őket mert némeiken nem bőr a szíj és szétmegy hamar pedig nem gagyi övről volt szó. nekem is volt számtalan de csak gyűlik az övcsat.:D

2009. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem igazán tudom milyen az a retro :D nem vagyok vmi nagy divatmajom, inkább csak sportosan öltözködök, illetve mindig egy deszkás cipő, nem feszülős, répaszárú farmer hanem olyan normálisabb, bőbb szárú farmer meg egy kicsit bőbb pulcsi, de inkább olyan sportos pulcsi...

amúgy ez az öv csak nagyon megtetszett azért akarom megvenni, de nem akarok hülyén kinézni vele.

2009. márc. 26. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugi nemfogsz hülyén festeni.
2009. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!