Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vörös hajhoz milyen öltözék...

Vörös hajhoz milyen öltözék illik?

Figyelt kérdés
Vörösre festettem a hajamat. Ismerőseim szerint nem öltözhetek ugyanúgy, mint mikor barna hajam volt. Szerintetek mennyiben kell másként öltöznöm? Vagy mire figyeljek oda? Mert nekem még szokatlan ez az új hajszín.
2008. febr. 2. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is vörös a hajam már egy pár éve, az eredeti barna volt. Nem hiszem, hogy másképp kellene öltöznöd, de ha összepróbálod a színeket, úgyis látni fogod, hogy mennyire passzol a hajszíneddel. Szerintem nincs olyan ruha, amit csak a hajad színe miatt ne vehetnél fel.
2008. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a vörös túl "erős" szín ahhoz, hogy ne változtasd meg mellette az öltözködésedet. Pl. sima barna hajhoz bármi jól áll, de a vörös domináns szín, furán nézne ki, ha pl. piros vagy szintén vörös színű ruhát vennél fel hozzá. Ugyanígy zavaró lehet a ciklámen, a lila vagy a rózsaszín túl erős árnyalata a vörös mellett.

Persze, az se mindegy, milyen árnyalatú az a vörös.

Van egy csoporttársam az egyetemen, akinek nagyon szép, bronzbarnába hajló, természetes vörös haja van. Tényleg nagyon jól néz ki, és még göndör is! :)

Ő például melegbarna színű pólókat, pulcsikat hord, feketét vagy a zöld különböző árnyalatait, és néha egészen sötét narancssárgát. Szerintem direkt odafigyel arra, hogy a hajszínével harmonizáló ruhadarabokat vegyen fel.

Kimondottan ízléses és szép, ha egy vörös hajú ember barna, fekete, fehér vagy zöld színű ruhát vesz föl :)

2008. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

szerintem az sem mellékes,hogy milyen vörös! prosas-vörös, lilásvörös, narancsos vörös stb.

nekem pl természetes vörös hajam van,szőkés barnás vörös.

Egy időben azt hittem nem állnak jól bizonyos színek,de rájöttem,hogy amiről azt gondolom,az is jó,sőt extra(vagy nem extra)vagánssá teszi!

pl lilát sem hordtam,de nagyon jó,vad!

szerintem a vörösöknek nagyon jól áll a piros, fekete, méregzöld! elősorban! vagy kék! ha pirosas lett a hajad,akkor a rózsaszín az nnagyon jóó lehet,de mindent felvehetsz! bármit! nekem még soha nem mondtak semmi ilyesmit,hogy ne illene valamiylen szín a hajamhoz,mert ez hülyeség!pirosat minden vörös hajghoz hordhatunk,csak az még intenzívebb lesz! jaaa,a citromsárga is nagyon szép bármilyen vörös hajhoz! a vörös haj király,és egyes színű rucikat még inkább feldob! minden jót!

2008. febr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem a fekete ruha a legjobb.

Meg talán a sötétszürke, sötétkék. Ezek szépen kiemelik a hajkoronád :)

2008. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a fekete, vagy a sötét árnyalatú ruha illik a hajadhoz =)
2008. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fekete, barna,zold, sarga,feher
2008. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
21%

én is vörös vagyok. csak eredeti.. én általába feketét, fehéret, néha sárgát, kéket, lilát, zöldet. :)

imádom a fehéret mert a fehér bőrömet mégjobban elsápitja. jó ez lehetmásnak nem tetszik de nekem igen :D

2009. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ismerősöm,akinek szintén vörös haja van.Na ő fekete-fehér csíkos(vizszintes csikozású) felsőt hord farmernadrággal..tök jól néz ki^^
2009. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vörös?Ha pirosas akkor rózsaszín,fekete,barna

ha bronzosabb akk lila,fekete,türkizkék,rózsaszín semmiképpen se sztem,élénk világos zöld

2010. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Zöld, kék, piros, mélylila és bordó jó lehet, semmiképpen ne használj sárgás árnyalatokat!
2018. febr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!