Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicanadrág Converse-el?

Cicanadrág Converse-el?

Figyelt kérdés
sok lányok láttam már ezt az összeállítást..de páran azt mondták h "ez milyen igénytelen öltözés"..szerintetek is?

2013. ápr. 11. 17:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a csipőig az ugy érte h a hossza nem akkora volt hanem sokkal kisebb:)
2013. ápr. 11. 19:22
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Magyarul látszott a segge. Értsed már meg, ez nagyon igénytelen így. Én is látok naponta 14-16éves lányokat így mászkálni, feszül rajtuk, bevág nekik és azt hiszik, hogy milyen jól néznek ki ezáltal. Hát k.-ra nem.
2013. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Az ugy nagyon közönséges

(Hu is még milyen szepen meg fogalmaztam)

2013. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem nagyon hulyen nez ki amikor a cicanadragot rendes gatyakent hasznaljak! Ha mint egy vastagabb harisnya, hosszu felsovel meg oke(bar igy is eleg erdekes a dolog),ha nem latszik ki a hatsod belole.. Ha igy hordod a converse cipovel nem fog jol kinezni. Ha rendes gatyakent hasznalod az p*csas. Es ennel mar csak azcikibb ha a velem egykoru kipics*k tangaval felveszik.. :/ Cicagatya edzoterembe fitness-ezni, vagy csakis hosszu felsovel,ami takarja a hatsod(de inkabb csofarmer helyette), vagy sehogy!!! 13/L
2013. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!