Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Stradivárius és a Van Graaf...

A Stradivárius és a Van Graaf mennyire drága?

Figyelt kérdés
Légyszi példát is írjatok, hiyg kb mennyibe kerül eg ykabát , cipő, popó, rovidujjú, ujjatlan, pulcsi, nadrág leggings....stb.? És szerintetek jó cuccok vannak?

#stradivárius
2013. ápr. 13. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, egyszer elmentem egy Van Graaf előtt. Tök jó cumók, nagybetűkkel a kirakaton, hogy akció! A 100 ezres férfiing csak 74 ezer volt. Először azt hittem, hogy rosszul látok! De nem. annyi volt.

döntsd el, hogy ez mennyire drága. biztos van, aki hajlandó egy rohadt ingért ennyit fizetni, bár én ilyen embert nem annyira ismerek.

2013. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)))
2013. ápr. 13. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
a Van Graaf nem a magunkfajta csóró diákoknak való :D (gondolom az vagy) A Stradi Zara-Mango-Bershka árkategóriájú.. (pl basic cuccok itt is olcsóbbak, de egy nadrágért bőven elkérnek 10ezret)
2013. ápr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem azok jó boltok. Köszi :)
2013. ápr. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!