Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te mi alapján veszel ruhát?...

Te mi alapján veszel ruhát? Inkább veszel drágán egy kevésbé minőségit, de márkásat, vagy egy butik ismeretlen márkájú, jó minőségű, és jóval olcsóbb ruháját választod? Egyszóval fontosabb-e a márka, mint a minőség?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A márkát nem nézem. Nekem semmit nem jelent a márka. Ha jó az anyag és strapabírónak néz ki megveszem. Turkálóban ha ráakadok egy márkás darabra és ha tetszik megveszem. De hangsúlyozom sose a márkát nézem.
2013. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A márka nem érdekel, mindig azt veszem meg, ami megtetszik.

Magamnak általában csak a kínaiban veszek, de kaptam már ajándékba Zara, Bershka, Ed Hardy ruhákat is.

Olyan komoly minőségbeli különbséget nem érzek, amiért megérné számomra kifizetni az 5-10 szeres árat.

2013. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem nézem a márkát, vásárolok egyaránt kínaiban is és márkásabb üzletekben is, és különbséget leginkább csak árban látok. Egyébként pedig a legtöbb ruhát ígyis úgyis Kínában varrják, csak te a márkásnál magát a nevet vásárolod meg nem pedig a minőséget :)
2013. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aztveszem meg ami tetszik ha kinaiba akk ott.
2013. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a stílusom alapján és turkálni szoktam, mert imádom.

a lényeg, hogy passzoljon az egyéniségemhez.

2013. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azt veszem, ami tetszik, ez sok esetben elég vegyes, mert veszek külön drága ruhát, alkalomra, vagy ha nagyon megtetszik, minden napra meg olcsó butikosat.

De meg lehet nézni, amit 10 éve vettem pulcsit, jobban néz ki, mint a fél éves butikos, utóbbi ki van bolyhosodva :S Azért többségben az olcsó van.

2013. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fontos a márka, de ha őszintének kell lennem, akkor be kell vallanom, hogy mióta elfoglaltabb vagyok, nem járok csak úgy nézelődni, hanem ha kell valami, akkor elmegyek 2-5 adott boltba, és onnan veszem. Így biztos, hogy volt már olyan, hogy adott holmit jobb minőségben olcsóbban megtalálhattam volna máshol, csakhát a lustaság, időszűke... Viszont butaság csak a márkáért fizetni.
2013. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!