Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez milyen öltözködés? Milyen...

Ez milyen öltözködés? Milyen stílus?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a stílus, de nem tudom a nevét. Tudnátok segíteni?

Valami ilyesmi: kockás ing vagy póló, farmer, farmerdzseki, csizma, kalap.

15/L



2013. ápr. 14. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szalmakalapra gondolsz, akkor olyan Texasi Cowboyos stílus..:D Ha másik kalapra, akkor szerintem csak simán divatos öltözködés.
2013. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
country?western?
2013. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hat szalma kalapra, vagy ilyen barna kalapra gondoltam :D Koszi. Es ez a stilus nincs kihalva? Szerintetek oltozkodhetek igy?
2013. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
simán
2013. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná! Nagyon szexi tud lenni egy lány feszes farmerban western kalappal. Csak sajna nálunk nem hódít ez a stílus. Legalábbis a kalap az nagyon feltűnő, sokan megmosolyogják vagy megszólják (persze jó értelemben, de olykor ez is zavaró) Én Levis, vagy Wrangler farmert, és inget viselek alkalmanként néhány kiegészítővel (övcsat, sál). Van egy sötétszürke nagy karimás western kalapom is olyan igazi "Dallasos,, de azt csak brahiból vettem fel párszor.
2013. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!