Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes Converse cipőt venni?...

Érdemes Converse cipőt venni? Megéri, tartós?

Figyelt kérdés

Még sosem vettem mert drágának tartom. Most viszont találtam egy olyan converse tornacipőt, aminek picit magasabban van a sarokrésze, ami kényelmessé teszi, a nagyon laposban mindig fáj a lábam. Nem tudom megvegyem-e, nem fog hamar szétmenni?

egyébként ilyen: [link]


2013. ápr. 15. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod,hogy amit linkeltél az nem Converse? Erről nyilatkozni nem tudok,de a converse 4-5 évet lazán kibír.
2013. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig a boltban a dobozra az volt ráírva.

De ha tartós akkor jó, ha ez meg nem az akkor nem.

2013. ápr. 15. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem fekete monocrome van 2éve, szerintem jó fajta, ha tetszik vedd meg. F/29
2013. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy Te most tényleg Converse-t akarsz vagy sem. Ha nem, akkor inkább keress másfajtát, ami olcsóbb, de ugyanaddig bírja. A Converse is cipő...egyszer annak is vége.
2013. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem converse van a képen. :D

Amúgy szerintem egyén függő, nekem egészen ugyanúgy szétment seperc alatt, mint az egyszerű kínais vagy egyéb nem menő márkás dorkóm, szóval nekem iszonyat nagy melléfogás volt sajnos kétszer is. xD

2013. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A conversek tartósak,medérik az árukat,bár csak azt fizetjük meg,hogy rajta van a converse márka.
2013. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!