Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Balerina cipő harisnyával és...

WinR kérdése:

Balerina cipő harisnyával és szoknyával?

Figyelt kérdés
Tudom, lerágott csont, de mégis, hordja valaki így? És ha igen, milyen szoknyával és harisnyával? A válaszokat előre is köszönöm! 27/L
2013. ápr. 16. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én simán felveszem harisnyával. Nem is gondolnám, hogy ez ciki lenne. Sokkal cikibb ha mezítláb beleizzad a lába valakinek a balerina cipőbe!

Fekete balerina, fekete vagy testszínű fényes harisnyával, barna balerina kizárólag testszínű fényessel. Azért írom, hogy fényes, mert én matt színűt sosem hordok.

Ha vásárolni megyek, akkor farmer szoknyát veszek fel hozzá.

2013. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így hordani. :) Mindenféle szoknyával, farmer, szövet, amelyikhez épp kedvem van. De még farmer rövidnadrággal is. :)
2013. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig így hordom :)

Sima, testszínű, vékony harisnya + világos, kicsit rövidebb szoknya. De van mikor egybe részes ruha-szoknya kombival is felveszem.

19L

2013. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ööö én színes harisnyával is szoktam hordani...

[link]

(a jobboldali tyúkot nézd :D)

2013. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Igazából mi a kérdés? Hogy van-e olyan aki harisnyát vesz a balerina cipőjéhez?? Persze! Nem szeretek mezitláb lenni, max szandálban vagy papucsban!
2013. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Persze alap dolog! ;)

Sima testszínű vagy fekete harisnyával szoktam hordani! :)

Nap végén pedig este szagolgatom a lábam és közben magamhoz nyúlok :$$$

2013. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 - Hozzám jössz feleségül? :D
2013. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!