Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is nagymamás ez a...

Szerintetek is nagymamás ez a cipő?

Figyelt kérdés

Őszi-tavaszi cipőt vennék, és ez az egyik jelöltem, de a barátom kifejezetten ellenzi, merthogy "nagymamás".

Szerintetek?

[link]


2013. ápr. 16. 18:13
1 2
 11/18 anonim válasza:
Szerintem nem nagyis( Bár én nem venném fel). Ha jól áll és kényelmes is miért ne vehetnéd meg. Olyan cipőt nem fogsz találni ami mindenkinek tetszik ,a barátod pedig minek szól bele :D
2013. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
az 50 éves anyukámon jól áll
2013. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem speciál az első jobban tetszik.Igazából attól függ, hogy milyen ruhát veszel fel ha valami fiatalo,dögöset akkor nem nagymamás. Nekem is van egy nagyon hasonló 15L
2013. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mint ahogyan már előttem írta valaki: egy szoknyával nagyon jól nézne ki.
2013. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ocsmány
2013. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most ugyanolyan van rajtam, mint amit először belinkeltél :) Imádom, kényelmes, lehet benne rohangálni is, de mégis nőies :) Jah és ilyen időben pont tökéletes, sok mindenhez fel lehet venni stb... :) Viszont a második nem tetszik, azt tényleg nagymamás.
2013. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az első szerintem tök jó, simán hordanám. Attól, hogy nem neonrózsaszín és nincs 15 centis sarka még nem lesz nagyis. Tipikus basic cipő, 20 és 45 között bárkinek való, ahogy én látom. A második egy kicsit tényleg idősebbeknek valónak tűnik.

23/N

2013. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, miért pontoztatok le, elmondtam a véleményem, hogy ennek a csajnak semmi ízlése és stílusa nincs. :D BOCSÁNAT.
2013. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!