Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát érdemes első...

Milyen ruhát érdemes első randira felvenni? Inkább laza legyen vagy inkább elegáns?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen a stílusod. Ha mindkettő, akkor függhet, hogy merre mentek, de inkább a lazára a szavazok :)
2013. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 16. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elsősorban stílusfüggő, mert annak nincs értelme, hogy kiöltözöl csak a randi kedvéért, ha amúgy nem szoktál.

Az félrevezetés lenne. De azért egy kis elegáncsosság azért nem árt egy randin. Szóval azért ha lehet, ne tornacipőben menj. :)

2013. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem meg manapság meg tök mindegy :) nem a ruhát fogja nézni hanem hogy mennyire vagy jó fej :) ha vonzó a személyiséged tök mindegy mi van rajtad :) tapasztalat ;)
2013. ápr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyan ruhadarabokat válogass, amiket máskor is felveszel és kényelmesek. Legyenek tiszták, jó állapotúak és ennyi, más nem számít.

Semmi értelme "kiöltözni" vagy olyan ruhákba passzíroznod magad, amik lehet, hogy szerinted jól néznek ki, de rosszul érzed magad bennük, és nem tudsz önmagad lenni, zavarnak stb.

Nem kell túlzásba vinni, legyél egyszerűen megnyerő, természetes, amilyen máskor is vagy. :)

2013. ápr. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(Persze, ha egy ötcsillagos szálloda éttermében vacsoráztok, akkor az a hely kéri az elegáns viseletet, nem is a randi. :DDD Bár én oda is bemennék tornacipőben, a lényeg, hogy tiszta legyen, én pedig ápolt.)
2013. ápr. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinos, de kényelmes ruhában :) Legyen benne egy kis plusz, ne a megszokott, teljesen hétköznapi, de ahogy előttem is írták, a legfontosabb, hogy a stílusodhoz és a helyszínhez passzoljon.
2013. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ha vonzó a személyiséged tök mindegy mi van rajtad"

Azért ez sem mindenkinél igaz ám. Külső megfog, belső megtart. Ez nagy igazság.

2013. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!