Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Félreérthető-e az, ha egy...

Félreérthető-e az, ha egy férfi megdícséri egy lány öltözködését, megjelenését? Kollégák közt pl. ez nem igazán javallott, igaz?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor általában két lehetőségre szoktak gondolni:

1. Tetszik neki.

2. Meleg.

2013. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már miért ne? Szerintem jól esik annak, akit dicsérnek. Én egyik reggel minden hátsó szándék nélkül megdicsértem egy kolléganőm haját, mert tetszett. Férfi vagyok, gyerekes apuka, stabil párkapcsolatban, nem is volt semmi jele, hogy félreértette volna. Egyszerű emberi gesztus. Nagyon sajnálom, hogy olyan világban élünk, ahol már erre is vigyázni kell, mert sokan olyan betegek pszichésen, hogy minden ilyen, teljesen természetes, emberi dolog mögé valamit oda akarnak látni. Szerintem / nekem ez nagyon rossz.
2013. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte napi rendszerességgel megdicsérem kolléganőimet. :D Oké, legtöbbjük anyám lehetne, de a fiatalabbakkal sem kivételezek. Eddig nem volt belőle kínos szituáció és ahogy észrevettem, örülnek neki.


F/30

2013. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!