Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányok miért öltözködnek...

A lányok miért öltözködnek olyan kihívóan?

Figyelt kérdés
Miért várnak el hűséget, ha közben direkt bűnös vágyakat ébresztenek az ellenkező neműekben?

2012. jún. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert hiúk vagyunk, és ha nem érezzük magunk más számára is kívánatosnak, akkor összeomlik az önbizalmunk seperc alatt. Nekem legalábbis néha kell, hogy tudjam, még kívánatos vagyok.
2012. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont, bár a határokat ismerni kell
2012. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hiú, elegánsan, néha sportosan, csinosan öltözködök. Nincsen kitéve sem az alsó felem, sem a melleim, mégis pont elegen jelzik, hogy csinos vagyok.

Akinek a magamutogatás és a céltalan bámulás hozza meg az önbizalmát, nos, ott nagy bajok vannak.

Egy igazi nőnek a munkások nem füttyögetnek be a sarkon és sutyerákok sem bámulják őket nyálcsorgatva sehol, de pont eléggé megnézik őket azok, akiknek kell.

2012. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor öltözök kihívóan ha a barátommal elmegyek egy házibuliba vagy olyan helyre ahol a baráti láthatják hogy szép barátnője van aki csinos.... imádom ha dicsérnek neki hogy "a te barátnőd olyan szép és csinos" és olyankor jó nézni hogy büszke rám :)
2012. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sztem egy kihívóan öltözködő lányra, aki tényleg szép nem éppen azt mondják, hogy "csinos", "helyes", vagy "vonzó", hanem hogy "dögös", "szexi", "full extrás csaj", "tip-top gádzsi", "márkás bige", ecet, és hozzáteszik, hogy "a fél karomat odaadnám érte" vagy "elmennék vele néhány körre" és akkor még enyhe voltam.
2012. jún. 24. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert szeretik,ha elismerik őket. De azért hozzátenném,hogy vannak olyanok,akik ha egy sima rövidnadrágba vagy(,mert 40°van) meg egy topban(,ami nem is kivágott),már gusztustalan megjegyzéseket tesznek és megbámulnak. Na,hát ez nagyon idegesítő. Szerintem sokkal jobb,ha normális emberek,ismerősök dicsérnek meg,mert ha ezek az alakok megdicsérnek inkább rosszul érzem magam,mint jól..
2012. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyre magasabb az ingerküszöb, és sok nő úgy van vele, hogy ha X-nek térd fölött 10 centivel ér a szoknyája, akkor én felveszek olyat, ami még 5 centivel rövidebb, nehogymár valaki lepipáljon, és jobb nő legyen... Plusz gyakran a szingli lányok öltöznek ki bulikba, ahol a szándék egyértelmű (=fütyi kell). Nekem a párom nem szereti, ha kihívóan, azaz közönségesen öltözködök (erre nekem sincs igényem). Szerintem a nőiesség a csinos, kifinomult ruháknál kezdődik, nem a tinip*csás minél szűkebb, minél rövidebb, minél kivágottabb daraboknál.
2012. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!