Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szőrtelenítés és melltartó...

Szőrtelenítés és melltartó probléma?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (lassan 15) hordok melltartót, de olyat amiben se szivacs se merevítő nincs, ( egy merevítősöm van, azt a nővéremtől kaptam) ezzel nem is lenne gond, de kb semmit nem tartanak, Hogy mondjam el anyukámnak, hogy kéne venni olyat ami többet ér? Nem arról van szó, hogy nem engedné meg,csak nem tudom, hogy álljak elé... Biztos, hogy venne nekem, vagy max zsebpénzből kéne kifitetnem, az pedig nem jelentene gondot, de mégis csak valahogy el akarom neki mondani. Szőrtelenítés szintén. Jön a rövidgatya szezon... Tuti megengedné, hogy használam az epillátort, de hogyan kérjek borotvát a hónalj szőrtelenítéshez?

2013. ápr. 20. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁ de jó hogy ráakadtam egy lelki társra!! nekem ugyanez a problémám, hogy nem tudom hogy mondjam meg anyunak hogy szőrteleníteni szeretném a lábamat. Egyszerűen nem merem pedig szerintem megengedné :P
2013. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan?

Szájjal!


Egyébként hónaljra is érdemesebb az epilátort (vagy a gyantát) választani.

A fájdalom kibírható és sokkal tovább tart (plusz idővel gyengül).

2013. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy már nagyon kislány, hogy ne merj ilyenekről beszélni. Anyukád is nő, ismeri ezeket a "problémákat" , csak lehet ő azért nem hozza fel, mert úgy gondolja, hogy téged nem zavar. Ha például mentek vásárolni, akkor tereld őt a borotvák felé és elég csak ennyit mondani, hogy szeretnél, mert jön a nyár és zavar. De ha csak otthon egy pár szóban megemlíted, akkor utána már tudni fogja, hogy mit is szeretnél. ne izguld ezt túl :) Melltartónál is ugyanez. Vagy mondd neki otthon, hogy szeretnél elmenni vásárolni egy új melltartót, mert ez a mostani kényelmetlen.
2013. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félsz megkérdezni,akkor csak fogd a borotvahabot,kend fel a hónaljadra,és amikor senki se figyel,lát,borotváld le.. utána már elmondhatod úgyis anyukádnak,nem tud mit csinálni...
2013. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Diu válasza:
ismerős 14 leszek de nem úgy kezel ahogy kellene..nem tudok vele semmit megbeszélni ugyanez a helyzet és még csodálkozik hogy nem hordok sokszor rövidgatyát
2013. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem is az a gondom, hogy nem úgy kezel ahogy kéne, hanem csak nem szoktunk ilyenekről beszélgetni. Ugyanis van egy nővérem és nála is megértette ugyan ezeket, csak egyszerűen nem merem szóba hozni
2013. ápr. 21. 17:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyszer kell túlesned rajta! Lesznek még az életedben olyan dolgok, amiket kissé kínosnak fogsz találni, de beszélned kell róla anyukáddal, a szőrtelenítés tényleg nem egy nagy dolog. :)
2013. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Anya szeretnék új melltartókat,mert ami van az nem megfelelő. Holnap délután nincs kedved eljönni vásárolni?"

Ennyi, ha tudod,hogy megérti akkor nem kell aggódni, csak mondd el neki,hogy mit szeretnél :)


A borotva pedig elmész és veszel egyet, vagy otthon elveszel egyet. Egyébként a gyantázás jobb, tartósabb és csak egy pillanatnyi fájdalommal jár :)

2013. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma szólok neki...
2013. ápr. 21. 18:56
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én (bár már rég volt, most 21 vagyok) ugyanígy voltam ezekkel a dolgokkal régen, anyám nagyon konzervatív, nem szőrtelenít egyáltalán, melltartóra is azt mondta, hogy nem kell az még, majd ha 16 leszek, kislány vagyok még, nem kell nőnek tettetni magam. ezzel le is zárta a témát. :/

szóval magamnak kellett elmenni DM-be meg Rossmannba női borotvákat, habot, epilátort, tampont stb venni, kínaiba melltartót, mert én akkor is hordtam, már el kellett bőven a 75/B-s! de emlékszem mennyire szégyelltem.

visszagondolva nem kellett volna ezen annyit izélni, tök természetes, de nagyon belém ivódott anyukám hozzáállása, hogy ez az egész tabu és hiába nőies a testem, kislány vagyok és tartsam távol magam a felnőtt dolgoktól.

ha egyszer lányom lesz én tuti azt akarom majd, hogy semmit se szégyelljen megbeszélni velem, abszolút semmit!

2013. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!