Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szőrtelenítés és melltartó...

Szőrtelenítés és melltartó probléma?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (lassan 15) hordok melltartót, de olyat amiben se szivacs se merevítő nincs, ( egy merevítősöm van, azt a nővéremtől kaptam) ezzel nem is lenne gond, de kb semmit nem tartanak, Hogy mondjam el anyukámnak, hogy kéne venni olyat ami többet ér? Nem arról van szó, hogy nem engedné meg,csak nem tudom, hogy álljak elé... Biztos, hogy venne nekem, vagy max zsebpénzből kéne kifitetnem, az pedig nem jelentene gondot, de mégis csak valahogy el akarom neki mondani. Szőrtelenítés szintén. Jön a rövidgatya szezon... Tuti megengedné, hogy használam az epillátort, de hogyan kérjek borotvát a hónalj szőrtelenítéshez?

2013. ápr. 20. 22:26
1 2
 11/14 kiki12160 válasza:
Én is 14 vagyok, de én meg tudok ilyeneket beszélni anyukámmal. Szerintem magabiztosan és komolyan álj elé és mond el neki biztosan megérti. Én amúgy járok kozmetikushoz, de van otthon gyantapatron és szerintem az a legjobb csak kicsit néha nehéz kezelni.
2013. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a melltartó problémára már nem is emlékszem, de a szőrtelenítés terén én se mertem szólni anyukámnak. Az o. társaim már borotválták a lábukat, és engem bántottak, amiért nem. Egy csomót utánaolvastam a neten, így tisztában voltam a dolgokkal, és az epilátort találtam a legjobb megoldásnak. Amikor elmentem gyógytesire, lekísért anya a buszhoz, és LEVÉLben írtam meg neki, hogy szeretnék szőrteleníteni (epilálni). Nagyon ciki volt, főleg így visszagondolva. Amikor egyszer (a levél előtt) szóba hoztam neki, az volt a válasza hogy minek szőrtelenítsek, nem vagyok olyan szőrös. Akkor megvettük az epilátort, kb már 3 éve használom, és tökéletes, szerintem ez a legjobb megoldás. Igaz hogy kicsit fájt az elején, de utána már nem érzed.


Amúgy ez tényleg elég kényes téma, nekem az volt, nem tudom hogyan vezesd fel. Vagy már megtetted? Mit szólt anyukád?

2013. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy hülyén fog hangazni,de én így mondtam el anyunak,hogy szőrteleníteni kéne: "Anya!Itt a tavasz,bunda van a lábamon meg a hónaljamon!" Ez mondjuk kis tulzás volt,mert nem volt akkora "bundám",csak kicsit hülyülve könnyebb volt nekem. :P :) És erre mosolyogva bevezetett a fürdőszobába,a kezembe nyomta a borotvát,és azt mondta: "Tessék!Oldd meg!" és mosolyogva kiment.Ennyi! :D A melltartó meg egyedül szerzem be,anyu meg tudja,hogy nekem már milyen kell,és hogy nekem elég ciki,ha anyukámmal megyek fehérneműt nézni. :P Mármint csak nekem,ez nem jelenti azt,mhogy amúgy is ciki,csak én érzem úgy,mondjuk lehet,hogy amúgyis ciki...mindegy. :P :)


15/L ( hamarosan 16 :) )

2013. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
a melltartót még nem mondtam el. Re a szőrtelenítést igen, nyugodtan használhatom az epillátort... :)
2013. ápr. 30. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!