Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindennapokra balerina vagy...

Mindennapokra balerina vagy magassarkú?

Figyelt kérdés
17/L. stílusom eléggé kevert, valamikor lazább sportosabb ruhákat veszek fel ilyenkor persze tornacipő, ám gyakran szeretek nőiesen öltözni, kivágott pólókat hordani, télen végig magassarkú cipőben jártam, most viszont nemtudom hogy a mindennapokra balerinát vagy magassarkú szandált vegyek- e. Mindkettőre egyenlőre nincs pénzem, imádom a magassarkút, de lehet hogy minden nap suliba tulzás abba menni...

2013. ápr. 23. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
hordd felváltva, én is így szoktam, és nem is terheli meg a lábat. Vagy szerezz be egy telitalpút, az nem olyan "túlzás".
2013. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felváltva, de azért ne naponként váltogasd. Inkább egyik héten ez, másik héten az.
2013. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább balerina, ha csak 1-et akarsz venni. Vagy vegyél telitalpú cipőt, magas is, kényelmes is :)
2013. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a balerina egyáltalán nem nőies, szóval inkább magassarkú.
2013. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hétköznapokra a kettő közötti megoldás a legjobb. Egy aranyos éktalpú cipő, aminek a sarokrésze 3-4 cm. Ez nőies is és a legegészségesebb a lábnak. Vagy vegyél egy szép, pántos cipőt, 3-5 cm sarokkal. Ezek kényelmesek és szépek is.
2013. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami a legkényelmesebb, az az éktalpú cipő, amit már említettek előttem. Akármekkora a talpa/sarka, egész nap lehet benne menni, mert ennél az egész talpad alá van támasztva, így nagyon kényelmes.
2013. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a kettő között van a megoldás. Sem a teljesen lapos balerina, sem a túl magas sarok nem tesz jót a lábnak, ha túl sokat hordod. Legjobb választás egy 3-5 cm magas sarkú szandál vagy könnyű cipő. Pont olyan nőies tud lenni, mint egy még magasabb, de kényelmes, egészséges, és senki nem fogja túlzásnak gondolni.


Például:

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!