Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Angex angol használtruha...

Angex angol használtruha kereskedésekben milyen áron vannak a ruhák? (többi lent)

Figyelt kérdés
Budapesten szeretnék menni, ha jól tudom itt nincs kilós, csak darab áras. Azt szeretném tudni, hogy nagyjából milyen áron megy? Eddig Hádába jártam, de szeretném ezt is kipróbálni, mert azt mondják nagyon jó. Egy darab áras Hádába egy nadrág általában 3-4000Ft körül van, felsők 1500-3000Ft-ig...ehhez képest az Angex olcsóbb, vagy drágább? Nagyjából ugyanannyi? Köszi annak, aki segít :)
2013. ápr. 29. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban voltam az angexben. Kis pólócskákat néztem, a legtöbb 1000 ft volt. Találtam 800, 900 és 1300 ft-osat is. Mikor az 1300 ft osat megláttam, pont az jutott eszembe, hogy kb 1200 ft ok a h&m meg társaiban is, és az még új is. Szóval szerintem nem mind éri meg.
2013. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Nacikat nem néztél véletlenül? Nyáriruhák, egyberuhák, cipő, táska, minden jöhet :) Tudom, hogy akkor lennék okosabb, hogyha odamennék, és megnézném, csak nekem eléggé kiesik mindegyik távolságra, aztán potyára nem utazgatnék :)
2013. ápr. 29. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem néztem szét annyira. Póló meg táska érdekelt volna. A táskák jó állapotúak voltak, meg egész sok volt, de árat nem néztem, mert nem volt olyan amilyet szerettem volna.

Voltak cipők is meg babaruhák is.

2013. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!