Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent öltönynél a karcsús...

Mit jelent öltönynél a karcsúsított?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek karcsúsítottak:

[link]


Itt az első képen egyenes szabású van. Nem feltétlenül értek egyet a cikkel, de legalább látszik a különség az öltönyök között:

[link]

2013. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem olyan, mint egy zsák, hanem van szabása :D
2013. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt elolvasom addig is rögtön ami kiszúrta a szemem idejét múlt. Nekem ez picit túlzó. Amúgy a karcsusított csak vékony vagy átlagos embereknek állhat jól?
2013. ápr. 30. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy nem értek egyet a cikkel :-)

Nem is lényeges szerintem, hogy mit írnak. Illetve szerintem nem áll jól mindenkinek a karcsúsított, tehát nem mérvadó, hogy valakik szerint idejétmúlt az egyenes szabású.

2013. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szakmádba vág vagy csak puszta érdeklődés?
2013. ápr. 30. 15:46
 6/7 A kérdező kommentje:

Kissé szűk is mellbe a srácra, nem?


[link]

2013. ápr. 30. 15:55
 7/7 anonim válasza:

Az, hogy kinek mi áll jól szubijektív....de ha a zakó jó vállba és a karcsúsítás miatt derékban is mellben is és nem túl hosszú stb. akkor jó áll.


A karcsúsított jobban néz ki de drágább,és nyilván akkor jó ha nem vagy kövér elég ha átlagos testalkatod van nem kell nagyon "karcsúnak" lenned :)

Meg kell találni a megfelelő méretet általában ezért szokta a karcsúsítást szabó végezni ami hagy ne mondjam még drágább :(

2013. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!