Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A minap hirtelen felindulásomb...

A minap hirtelen felindulásomban vettem egy türkiz színű halász nadrágot. Milyen felsők mennének hozzá a fehéren, meg a feketén kívül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
szürke. más színnek papagájos... nekem fűzöld nadrágom van, azt is csak feketével, szürkével és fehérrel hordom... esetleg ha van pont olyan, de más árnyalatú felsőd... de erre nem sok esély van.
2013. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kék, fehér, piros, narancs (árnyalatfüggő), zöld, kék
2013. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az előző által felsoroltak valóban elég papagájosak. ráadásul a kék-narancs komplementer színpár, nagyon durva együtt!
2013. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Élénkebb színt nem nagyon mernék felvenni hozzá. Az már nagyon gádzsis lenne...:D
2013. ápr. 30. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A barna és a bézs még jól mutatna hozzá! Legalábbis én szeretem a kéket, barnával kombinálni :)
2013. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!