Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez így gáz együtt?

Szerintetek ez így gáz együtt?

Figyelt kérdés

nylon harisnya (sima testszínű)+ farmer/fekete rövidnadrág + tornacsuka (magasszárú) + ujjatlan?

A stílusomhoz illik ez a rövidgatya+ujjatlan+tornacsuka kombó, de szerintetek gáz lenne ha felvennék alá egy harisnyát? 2 okból: 1. tanyáztam egyet a kövön és foltos a lábam. harisnyában nem látszik 2. kb. egy hét múlva fogok gyantázni és most mát szőrösebb.

14/L



2013. máj. 5. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nem gáz.
2013. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem nem lenne gáz :) de ha látszik a szőr a lábadon az úgy gáz ,szóval inkább borotváld le vagy gyantázd és úgy vedd fel a harisnyát (:
2013. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: harisnyában nem látszik. és mint írtam, 1 hét múlva fgom gyantázni.
2013. máj. 5. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz

én színes harisnyákkal szeretem legjobban ezt a kombinációt :) ilyesmi időben én is hasonlóan hordom

24/L

2013. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem jó az összeállitás mert hétköznapi de mégis csinos:)
2013. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először írni akartam,hogy hagyd el a harisnyát mert meleg van, de vég olvastam a kérdést. Nem gáz, ha gondolod színes harisnyára is cserélheted a testszínűt, jól néz ki,ha jól vannak összeválogatva a ruhadarabok :)
2013. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!