Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a felsőről? Miért tetszik/nem tetszik? Természetesen vennék valamit alá.

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 8. 23:09
 1/8 anonim válasza:
nagyon jo , nekem van egy feher csipkes bo polom, felveszek ala egy szines trikot es nagyon jol nez ki pl.: felvallasan . en nagyon szeretem es sokmindenhez tudom hasznalni :)
2013. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húúú nagyon tetszik :D Nekem olyanom van, aminek csak a háta csipke és én fehér toppot szoktam felvenni alá, mert az elején meg kék betűk vanak és piros strasszok és nem akarok mégtöbb színt bele vinni. Én is fél vállasan hordom.
2013. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, van egy hasonlóm, testszínű pólót szoktam alá venni :)
2013. máj. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, szívesen viselném testszínű toppal.
2013. máj. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, jól néz ki:))
2013. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

uuu nagyon jó:-)

15/L

2013. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem személy szerint nem tetszik,de látom a többségnek bejön.
2013. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy hasonló (fehér, vaj) színű toppal nőiessé és romantikus hangulatúvá teheted. Nagyszerű párosítást pl. egy sétálós, beszélgetős randira. De ha egy kicsit merész vagy, és meg van hozzá az alakod (csak semmi úszógumi!). szerintem simán bevállalhatod pl. egy bordó melltartóval. Ez szerintem még simán belefér az ízlésesség határába! Az ilyesmi mozgatja csak meg igazán a férfiak fantáziáját. Nem túl kihívó, mégis izgalmas. Egy nyári buliba szerintem tökéletes választás lenne!
2013. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!