Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben különbözik az, hogy ha...

Miben különbözik az, hogy ha a keringős ruha alatt alsó szoknya vagy abroncs van?

Figyelt kérdés

Ha fel van véve a ruha meg minden,akkor sokkal kisebb alsószoknyával?És ha kisebb az abroncs,akkor nagyon feltűnő a különbség?

Ja és ha esetleg valakinek van valami tapasztalata valamelyikkel kapcsolatban azt is leírhatja!

Légyszi írjatok,mert nagyon fontos lenne!

Előre is köszy a válaszokat!

Üdv!


2009. okt. 1. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha alsó szoknya van a ruha alatt,az kisebbnek látszik,mint az abroncsos.Az alsószoknya az egész szoknyarészt egyformán,egyenletesen kitartja,az abroncs pedig attól a résztől szélesíti a szoknyát,ahova tették a ruhába.Nekem az alsószoknya szebb,és táncolni is könnyebb benne.Tapasztalatból mondom.
2009. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alsószoknyás megoldás nekem is jobban tetszik, de szalagavatóra jobb az abroncs, látványosabb. Mivel sokkal szélesebb tőle a ruha szoknya részének a kerülete mintha csak alsószoknya lenne alatta. Amúgy szerintem egyszer ki lehet bírni abronccsal. Annyival nem nehezebb benne táncolni. :)
2009. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
alsószoknyával egyszerűbb benne a tánc, de abronccsal sokkal látványosabb. attól hat szép karcsúnak a derekad, és az adja a keringőruha jellegzetes esését. ki lehet bírni abronccsal, de ne szalagavatón legyen rajtad először, főpróbán már abban táncolj és akkor megszokod
2009. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Abroncsal tök idiótán néz ki mikor táncolsz és ideoda kilibeg a szoknya. De igazából az is ott van, hogy nem minden ruhát úgy csinálnak meg, hogy jó legyen hozzá az alsószoknya. nekem sajnos csak abroncsal volt szép, mert az tartotta ki rendesen.
2009. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!