Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinit vegyek ha...

Milyen bikinit vegyek ha nagyon kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
minden nyáron ez a parám, már belebolondulok. Alig van mellem, egyik főrdőcucc sem épp előnyös a számomra. Ezek a pántnélküliekben pontosan ugyanolyan deszka vagyok. Nincs megoldás azt hiszem. kismellű lányok ti milyen vesztek?

2013. máj. 14. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem mit akarsz. A kis mellre mindegy mit veszel, nem fog naggyá változni. Csodát semmi nem tesz. Nekem is kicsi van, nem beszólni akarok, csak tényleg nem értem mit kell ezen parázni meg minden. Vegyél olyat ami tetszik és kész. Mi a baj a kis mellel? Nekem sima háromszög bikinim van, igen deszka vagyok benne, na és? Ettől még a pasik nyálcsorgatva bámulnak... szóval nincs ezzel semmi gond.
2013. máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Mindenképpen fodros felsőt ami elvonja és eltakarja a figyelmet a melled méretéről! :)

2013. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

az a fodros borzasztóan ronda [link]

ez szép és kis mellre tökéletes

2013. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alig van mellem, és pántnélküli fodros bikinit hordok.
2013. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem a lehető legegyszerűbbet. A kis mell nem akadály, sőt, szép és hasznos is lehet. Gondolj Angelina Jolira! Ő is ezen töpreng most?

Egy fiú

2013. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segitsetek!!Hol talalhatok fodros bikinit?Sehol nem lattam eddig...Semmi mellem es az utolso remenyt egy fodros bikiniben latom...ha nem talalok akkor eg hetig nem futodhetek a balatonba:/
2013. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!