Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színes ing derékszoknyával és...

Színes ing derékszoknyával és topánkával pofátlanság vizsgán?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Még senki nem mondta, (én sem éreztem azt) hogy ez egy jó buli volt!

Életed első komoly igazi fokmérője, igazi felmérése annak megállapítására, hogy valóban ki vagy, mit tudsz, mennyire készültél fel az életre, stb. stb.

Egy kicsit, no nem sokat, de legalább az öltözködésed legyen komolyabb, ahogy mondani szoktuk: adjuk meg a módját!

Ha azt látják, hogy kellőképpen komolyan veszed, akkor a vizsgabiztos is kellőképpen komolyan vesz téged!

Ha azt látja a megjelenésedet, hogy még annyira sem tiszteled meg ezt a napot, hogy valami tisztességes rucit végy magadra, ő sem fog komolyan venni sem téged, sem a tudásod!

2013. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ... Pl. ha fiú vagy, akkor eléggé.


A ruházat adja az első benyomást, ami ugye tartós. Ezért is illik megtisztelni a vizsgáztatót és a tanárod azzal, hogy megfelelő ruházatban jelenj meg.

Volt szerencsém végighallgatni egy vizsgáztató biztos véleményét (azt hiszem, a környező három kerület is hallotta), hogy a fiatalember ne higgye, hogy pótvizsgán automatikusan átmegy. Ha nem tanul, akkor is. De hogy arra se vette a fáradságot, hogy reggel úgy készüljön, mintha vizsgázni menne....az mindennek a teteje. Rajta pl. bermuda gatya, strandpapucs és trikó volt, tehát jogosan akadt ki. :)


Az ingnek legalább az alapszíne legyen fehér, a minta ne legyen túl hivalkodó és színes, a szoknya mindenképp sötét (fekete, kék, szürke), és összességében legyen a ruházat tiszta, rendezett és csinos.

A topánka alatt gondolom balerina cipőt értesz, ami megfelel, erre is érvényes, hogy legyen tiszta, elegáns, és egyszínű, bár a vizsgáztatók is tudják, hogy ebből általában kevés a választék.


Az sem mindegy, miből vizsgázol, hol, és kik előtt.

Egy két hetes elsősegély tanfolyam a helyi kultúrházban a Gizi néni meg a Laci bácsi előtt megint más, mint egy négy éves szakmai képzés után vizsgázni az országos szakmai kamara elnöke előtt.

2013. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor tisztázzuk. Ha a szoknyából nem derült volna ki, akkor a gyengébbek kedvéért: lány vagyok. Egy OKJ-s vizsgáról lenne szó, egy éves képzés keretében zajlott az oktatás. Gyakorlati vizsga lesz, ami annyit tesz, hogy reggeltől délutánig a városban fogunk sétálni és épületekről mesélni. Nem hinném, hogy ilyen helyzetben kötelező lenne a magassarkú... A szoknya természetesen fekete, a balerina is fekete, egyedül az ing volna színes, szép kék. Ez akkora katasztrófa?
2013. máj. 22. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap kint leszel a városban, akkor nem nagy katasztrófa, csak légy elegáns. Arra figyelj, hogy a szoknyád ne legyen túl rövid.
2013. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
én is vizsgáztam idegenvezetésből, én kosztümben mentem,és magassarkúban. 3-4 órát mászkáltunk a városban, simán kibírható kis sarkú cipővel szerintem
2013. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a kis sarkú cipő idétlen és öreges (nem megbántani akarlak ezzel, csak nekem nem tetszik, plusz nem is áll jól), a nagy sarkúban meg nem tudok járni. Attól meg röhögőgörcsöm van, ha valaki olyasmit vesz fel, amit nem tud viselni. Mellesleg a vizsgák időtartama függ a vizsgázók számától, nyilán nem mindenütt vannak annyian, mint nálatok.
2013. máj. 22. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó lesz ez a ruha, pláne, ha ilyen "mászkálósabb" a vizsga. Magassarkú sem kell, én nagyon utálom, eddig még csak egy vizsga volt az életemben ahova azt muszáj volt vennem, és az az államvizsgám volt, mert a kosztüm lapos cipővel tényleg hülyén állt.
2013. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok!

Azt hittem, hogy érettségi vizsgára készülsz, most annak van a "szezonja".

Persze egy OKJ-s vizsga is komoly, de ha már ráadásul kint az utcán zajlik a nagy része, akkor az más.

Arra figyelj, hogy a cipőd valóban olyan kényelmes legyen, amiben végig tudod az egész napi strapát csinálni!

2013. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én ugyanígy mentem el vizsgára, csak magassarkút vettem fel és az ingem ciklámenszínű volt.
2013. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!