Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 14 éves lányon maximum...

Egy 14 éves lányon maximum milyen magas magassarkú elfogadható?

Figyelt kérdés
nincsenek alkalmi cipőim csak balerina cipőket hordtam de most már szeretnék magassarkút viszont nem akarok hatalmasat venni...(tudnátok képeket linkelni? )

2013. máj. 24. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
2013. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
xD...de azért viccen kívül idézem magamat "nem akarok hatalmasat venni" :D
2013. máj. 24. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:

ezeknek is an sarkuk nem akorrade van

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hétköznapra vagy alkalminak? szín?
2013. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
próbáld ki, hogy mekkorában tudsz járni :D
2013. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó - erre inkább ne alapozzon! nekem 13 évesen is akkora lábam volt, mint a 6 évvel idősebb nővéremnek, hacsak otthonra is, de sokszor elcsórtam tőle a magassarkúit (10+)

és tudtam bennük járni. ennek ellenére egy 14 éves lányon semmi keresnivalója nincs egy 10 centis magassarkúnak, hétköznapra egyáltalán nem, alkalomra pedig én még nem ajánlanám

egyébként én vagyok a 18:34-es, és még megkérdezném, hogy hány centi magas vagy, kedves kérdező

2013. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
alakalminak kéne :) 1,65 cm vagyok és nekem is elég nagy lábaim vannak :D anyukám cipőiben is próbáltam járkálni :D és tudtam 12cm-vel is de akkorával nem akarok járkálni mert szerintem sem egy korombeli lányra való :)
2013. máj. 24. 22:09
 8/11 A kérdező kommentje:
alkalminak* :))
2013. máj. 24. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
ha alkalmi cipőt keresel, akk mindenképp egy egyszerű, sima fekete körömcipőt válassz. ezt több évig hordod majd valószínűleg, ezért olyat kell választanod, ami egyszerű, mert ilyenkor nagyon sokat és gyorsan változik az ízlésed:) sztem kb 5 cm-es jó lesz, csak arra figyelj, h vagy éktalpút válassz, vagy olyat, aminek kicsit vastagabb a sarka, nehogy olyan fél cm-es szélességű sarkút válassz, mert egyrész hülyén néz ki sztem, másrészt mert sokkal nehezebb abban járni, könnyebben kibicsaklik a bokád stbstb. :)
2013. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)... megfogadtam őket ma voltunk vásárolni és egy kb.5-6 centiméterest vettünk :)
2013. máj. 25. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!