Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennek mi értelme van? Dzseki,...

Ennek mi értelme van? Dzseki, hosszúnadrág, esernyő, a lábán meg csak mezítláb lábujjas papucs.

Figyelt kérdés
Nem egy ilyet láttam az utóbbi napokban. Esik, hideg van, ha a dzsekit, kabátot felveszi, a lábát miért hagyja csupaszon? Miért nem vesznek cipőt egyesek ilyen hűvös, esős időben sem? Most ebben mi a logika, a ráció?

2013. máj. 26. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
vagy nem fázós a lába (szerintem ennek kicsi az esélye), vagy vett egy új szandált, és abban akar parádézni, vagy új körömlakkja van, szerintem hiúság, kizárt dolog, hogy nem fázik meg/fel
2013. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Turista, és a zárt cipő már töri a lábát :)
2013. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Engem is láthattál így-hosszú farmer és farmekabát összeállításban :) -valószínűleg nem tudtam eldönteni milyen idő lesz, és ha egy kicsit is süt a nap, már papucsot veszek fel, imádok mezítláb lenni! :D
2013. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es :D egyébként az angolok pl. szoktak így járni
2013. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem perpillanat nincs olyan cipőm,ami bírná az esőt. szandiban meg papucsban meg könnyen megszáradok,és nem kell tocsognom a vízben.
2013. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És tényleg nem fázik a lábatok? :)
2013. máj. 26. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem sem fázik:)
2013. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem,azért annyira hideg már nincs
2013. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is van ilyen osztálytársam. Most reggel azért hidegebb van, a suli épületébe meg főleg, és szandált hord (mondjuk harisnyával).


Meg amikor jobb idő volt, tényleg ilyen nyárias idő, csak reggel volt picit hűvös (de az ilyen kellemes hűvös volt, nem fázós hűvös), akkor ugyan ez az osztálytársam kabátban, szandálban, és nagyon rövid rövid gatyába jött suliba..:D

2013. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
Divathóbort,ugyanaz,mint mikor valaki 25 fokban felveszi a bokacsizmát, és mellé ujjatlan topot.
2013. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!