Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek szégyellni...

Lányok, szerintetek szégyellnivaló, ha néha veszek ruhákat angol használt ruha üzletben is?

Figyelt kérdés
Szóval nem is az ilyen egy halomba rakott turkálós helyen,hanem igényesebb helyen.Mert a multkor látott kijönni egy nő,és olyan lefitymáló tekintettel nézett rám:O de most is találtam egy nagyon szép mellényt semmi baja,1500 ft ért,minek költenék erre újonnan 5-6 ezret?a multkor egy szoknyát 1600 ért amibe még a cimke is benne volt,ráadásul jó angol márka.Ez igénytelen dolognak számít?L20

2013. máj. 29. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, dehogyis, jó dolgokat lehet ott találni, főleg, olyan helyeken ahol vállfán vannak a ruhák. ahol rendesen turkálni kell, ott már nehezen lehet jó ruhákat találni. én egyszer voltam pesten turiba (nem ott lakom), csak benéztünk, még ilyen 14-15 éves voltam. és már felsőt találtam, semmi baja nem volt. szinte új, és még kettő most is meg van, 17 vagyok. nem is bolyhosak, pedig ha bolyhos ey ruha, akkor én azt már nem hordom. szóval egyáltalán nem szégyen.
2013. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen. Én úgy vagyok vele hogy tehet egy szívességet akinek nem tetszik :) Régen én se jártam turiba, de egyszer barátnőmmel bementünk és tök jó cuccokat találtunk, ráadásul nem is egy olyat amin még az eredeti címke is rajta volt tehát tök új ruhák, cipők. Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak!
2013. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* három felsőt
2013. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, csak a válfás helyekre gondoltam,az ömlesztettet ott már nehéz jót találni,ahova én járok ott 1000-4000 között vannak a dolgok,de ami 4000 az már pl farmerkabát,újonnan 10 ezer körül van.
2013. máj. 29. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Turkálóba járni nem gáz, sőt. Ha egyik-másik ilyen vadászzsákmányomat megdicsérik, én mindig büszkén megmondom, hogy bizony a bolti ár töredékéért jutottam hozzá. Én szeretek hagyományos turiba is járni. A legutóbbi zsákmányom egy ilyen helyen egy vadi új - értsd még a cetlije is rajta volt- Hilfiger naci. 400 forint volt :)
2013. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz :) a vállfásokban egész jó cuccok szoktak lenni, én is benézek néha-néha :)
2013. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Sokkal egyedibben tudsz öltözni, mintha csak újonnan vásárolnál ruhákat, ráadásul nagyon olcsón hozzá lehet jutni. És az a legjobb mikor megdicsérik és meg kérdezik, hogy honnan van :D
2013. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Abszolút nem gáz. Nekem a ruhatáram fele turis, bár ezeket márkásabb jobb minőségű ruhákkal párosítom, így soha nem is tűnt fel senkinek, sőt mindig irigykednek az éppen beszerzett darabra .:) Nem kell szégyellni, ma már egyre jobban kell elterjedni a second-hand. Szerintem ez csak itt magyarországon gáz. Mindenki kedvenc sex és newyork hősnője Carry már 10 éve is ezt csinálta :D
2013. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!