Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködesi stilusom...

Milyen öltözködesi stilusom legyen?

Figyelt kérdés
Olyan stilust szeretnek krealni, ami nem tomeg, laza, am megis noies. Szeretem az ilyen "utcacuccokat", mint pl. a graffitiket, hiphop-ot, deszkat, ilyeneket. Ugyanakkor a komoly, dramai dolgokra is fogekony vagyok. Fontosnak tartom, hogy "intelligens kulsom" legyen, tehat nem valami szakadt, izlestelen, csoro ize, hanem valami olyasmi, mint anyugati, kozeposztalybeli kolkoknek.
2013. máj. 30. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán olyan ruhákat vegyél meg/fel, ami neked tetszik. Így alakul majd ki a saját stílusod és így leszel önmagad külsőleg.
2013. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
--" vedd fel ami tetszik és meg van oldva.
2013. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én segítek abban (én is így csinálom), hogy a cipőidet, mezítláb (zokni nélkül) vagy átlátszó harisnyával vedd fel !!! (FIÚ) !!!
2013. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy, utolsó?
2013. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el, szerény véleményem szerint. Gondolkozz el a személyiségeden, ahhoz mérten öltözködj. Akár te magad is megcsinálhatod a ruháidat - ezzel küszöbölheted ki a legjobban, hogy 'tömeg' legyél. :)
2013. máj. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!