Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, hogy jó legyen...

Mit csináljak, hogy jó legyen rám a ballagási szoknya?

Figyelt kérdés
Nem soká itt a ballagás, és egyenruhánk van! Anyukám azt mondta, hogy a nagyobb szoknyát vegyem meg, így azt vettem meg, de mivel a szoknya magasított derekú, így folyton lecsúszik, és nem mutat szépen (olyan, mint egy zsák rajtam)!És mivel egyen, nem vehetek másikat, mert nincs több! Mit tegyek?

2013. jún. 1. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész biztosan van rajta kapocs, vagy gomb, azt kell bentebb varrni, hogy a derékbőség szűkebb legyen.

Ha cipzáras, akkor viszont ez nem fog működni. Ebben az esetben "csak" mindkét oldalt a korcán egy-egy kb. egyforma nagyságban behajtol belőle, összébb fogod és legalább a korc szélességének megfelelő hosszúságban belülről összébb varrod. Akkor ez kívülről látszani nem fog, de a derékbőséget ezzel helyre tudod pofozni!

2013. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Sajnos cipzáras, de akkor kipróbálom amit írtál!

2013. jún. 1. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha már anyukád ilyen okos tanácsot adott, akkor most keressetek egy varrónőt vagy rokont, aki megcsinálja. Be kell belőle venni, máshogy sajnos nem megy.

Amúgy meg nem lehetett felpróbálni előtte? O.o

2013. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Direkt felpróbáltam, de anyu azt mondta az egy számmal kisebbről, hogy nagyon feszül, amúgy az osztálytársakkal együtt mentünk, és ők azt mondták jó volt, de ő már csak ilyen régimódi!
2013. jún. 1. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Rakjál rá egy vastag, gumis övet!
2013. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!