Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Július elején egy tábor...

Július elején egy tábor keretein belül elmegyünk körbetekerni a Balatont. Milyen ruhákat érdemes vinni?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a cuccokat kocsi fogja vinni, de én így se szeretnék sok mindent vinni. Sátorozós lesz, 7 nap. Egy nap nem fogunk sokat tekerni:( Miben biciklizzek? Van biciklis nadrágom, amiben van szivacs, de ha senki nem lesz olyanban az egy kicsit ciki:( 18/L
2013. jún. 1. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp vedd fel a biciklis nadrágot, sokkal kényelmesebb lesz. Kit érdekel, ha csak te leszel benne? Egy melegebb kardigánt, esőkabátot, túra -vagy futócipőt, biciklis cuccot vigyél magaddal, meg ugye a váltás fehérneműt, nadrágot (farmer, melegítő vagy amit nem sajnálsz), felsőt. Talán fürdőrucit is :) De fontos, hogy mindenből legyen nálad plusz 1, hátha összekoszolod, vagy kiszakad stb.
2013. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kiröhögnek a nadrágod miatt, te majd kiröhögheted őket, mikor le se tudnak ülni. :D Vedd fel nyugodtan.

Vigyél 8-9 pólót/trikót (én inkább ujjatlanban szeretek bicajozni, a póló zavar, de ahogy szereted), farmert, pulcsit, utcára is bevállalható sortot/szoknyát (gondolom mentek majd másfele is, ott azért mókás lennél a sportcuccban), alvós pólót, bikinit, sportcipőt (ha esik, mehetsz ebben nézelődni), papucs (strandra is jó, meg várost nézni is), fehérnemű, sportmelltartó. Szerintem ennyi kb. elég is, ha nem vagy az a típus, aki mindig pöpecül akar kinézni, és napi háromszor átöltözik. Ez is elég sok helyet foglal.

Szúnyogriasztó, naptej (min.30-as, de inkább spf50 legyen), napozás utáni balzsam (ha mégis leégnél) mindenképp legyen nálad!

Ja és napszemüveg, sapka/kendő se maradjon otthon.

2013. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem írók nagyon jól leírtak mindent:) Annyit tennék hozzá, hogy én is voltam ilyen Balatont körbebiciklizős túrán, pontosan egy éve, úgyhogy hidd el tapasztalatból mondom, mindent a kényelem és praktikusság érdekében! Szerintem nyugodtan vedd fel a biciklis nadrágot...Mi 70-80 km-t bicajoztunk egy nap, és hát megérezte a hátsó felem. A szúnyogriasztóval azért vigyázz, megfigyeltem, hogy arra néha még jobban jönnek a szúnyogok. Ja és ha meleg lesz akkor szerintem mindenképpen ujjatlan toppot vegyél fel aminek kényelmes anyaga van, és mondjuk fehéret ha lehet, és használj naptejet az nagyon fontos. Hideg víz mindig legyen nálad!

Jó táborozást!:)

2013. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!