Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül egy Levi's...

Mennyibe kerül egy Levi's farmer, és megéri az árát?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan jó farmerokat gyárt? Vagy csak ez volt az első, és neves?

2013. jún. 10. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ez nagyon szubjektiv, hogy megeri vagy sem, mert ha minimalberen elsz, akkor lehet hogy neked nem eri meg, ha havi tobb100ezer rugot viszel haza, akkor megeri, mert marka, meg meno, meg igenyes stb.


en kulfoldon elek, itt kapni kb. 10ezer forintert es nekem megeri, mert nem minimalberen elek


menj be egy levis uzletbe, nezelodj, probalgass, nezd meg az arcimket, majd menj haza es aludj ra egyet es majd rajossz, hogy neked mennyire eri meg vagy hogy mennyire jo vagy sem

2013. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én szoktam venni használtat, azok ára kb. 2-5 ezer Ft. Bemész egy Levis store-ba ott kb 12-22 ezerig vannak.

Eldöntheted hogy kell-e avagy sem.

2013. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Üljenek bele annyiért!


Minap voltam a Corvinba leárazások stb. 1db 18.990Ft volt majdnem az eladóhoz dobtam.

2020. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!