Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre miben illik menni?...

Esküvőre miben illik menni? Van erre szabály? Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Esküvőre hívtak, de sosem voltam még (csak gyerekkoromban), nem tudom mit illik felvenni, mi a divat, mi a szokás, mit nem illik esetleg.


Kérlek, adjatok tanácsot ebben!


Köszönöm!


26/N



2013. jún. 12. 17:54
 1/4 anonim válasza:
Egy csinos koktélruha, esetleg nadrágkosztüm, vagy manapság nagyon divatos a magasított derekú nadrág/szoknya, egy halvány színű blúzzal. Lábbelinek magas sarkú, vagy balerina .:)
2013. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van dresscode megadva, akkor azt kell követni. Puccosabb esküvőkre koktélruha, amúgy elég egy csinos zakó, blúz is.

Egyházi esküvőre semmiképp ne vegyél térdnél rövidebb ruhát, és a válladat is fedje valami.

Pirosat, fehéret és feketét ne viselj, mert illetlenség.

Amúgy pedig kérdezd meg az ismerősöket miben mennek.

Ja és van ahol illik átöltözni közben, sose értettem, de hátha felétek is szokás. :D

Amit még ajánlani tudok, ha lesz lagzi is, akkor legyen a ruhádhoz passzoló lapos cipőd is, vidd el, jól jön még. Ja és valami kardigán/blézer/stóla is legyen, ha hideg lenne.

Sminkben inkább legyél szolid.

Ja és a menyasszonyt nem illik túlöltözni, szóval derítsd ki, mennyire lesz felvágós az esemény. :D

2013. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kérdezgettem ismiket, annyit kiderítettem, hogy nadrágot semmiképpen sem! Mindenképpen valami ruha kell, nem nadrágos.

Alapból fekete és fehér ruhákat hordok, szóval ha ezeket nem illik, akkor nincs ötletem, nem szeretem a színes dolgokat. :(

2013. jún. 12. 18:51
 4/4 anonim válasza:
Ez hülyeség, nadráh is lehet, vannak nagyon csinos és elegáns fazonúak is! Könyörgöm, ez a 21. század...
2013. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!