Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz fürdőnadrágot hordani?

Nagyon gáz fürdőnadrágot hordani?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy fürdőnadrágot fogok venni mert nem igazán szeretem a bikinialsókat. nagyon gáz lány létemre ilyet hordani?
2013. jún. 19. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Linkelj képet, hogy milyenre gondolsz, mert elég bő a választék.
2013. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki! A tesómnak és egy barátnőnknek is fürdőnadrágja van, és nagyon jól néznek ki benne. Én is szeretnék majd egyet, nekem is jobban tetszenek, mint a sima bikinialsók. Ráadásul kevésbé érezném magam tőle "meztelennek", nem igazán szeretek bugyiban és melltartóban szaladgálni, még akkor sem, ha bikini és mindenki más is abban van. :S
2013. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fú szerintem egy szép darab nagyonszép :D Én is ilyet akarok már évek óta,de nem találok normálisat :(
2013. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D igy már nem érzem magam gázosnak xD már csak találni kéne valami normálisat :S
2013. jún. 20. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok. :)

Ma megvettem magamnak a fürdőnacit! Teljesen véletlen akadtam rá a C&A-ban. Nagyon jól néz ki, és le is volt árazva!

2013. jún. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2.válaszoló! nincs kedved küldeni róla egy képet? :DD
2013. jún. 22. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Furdonadrag lanynak? Csak nem homar vagy aranyom? Azt a fiuk hordjak! Ne rohogtesd mar ki magad!
2013. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!