Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ciki egyesek szerint a...

Verdike kérdése:

Miért ciki egyesek szerint a szandál-zokni párosítás?

Figyelt kérdés
Egyre többször hallom, hogy az összeférhetetlenségük ízlés és divat kérdése, hogy vékony zoknival is tud szellőzni a lábad. Honnan ered az, hogy a kettő nem passzol?
2013. jún. 20. 05:42
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Azt, hogy honnan ered, sajnos nem tudom, csak a saját véleményemre hagyatkozhatom. Nekem a kettő egyszerűen nem jön össze. Látványra is elég borzalmasnak találom, de végiggondolva egyáltalán nem is praktikus. A szandálnak ugye épp az a lényege, hogy a melegben szellőzzön a lábad, ne legyen bezárva. Ha annyira zavar valakit, hogy látszik a lábfeje, akkor már vegyen fel legalább egy vászoncipőt, az is szellőzik valamennyire, mégsincs kint belőle a lábfej. Az alá simán fel lehet venni zoknit, azt egyébként sem arra találták ki, hogy az egész kilátszódjon.

Más kérdés az, hogy a szandál ugye nyitott. Az ember lábára napközben is akaratlanul rámehet a piszok, a por, akármennyire is óvatos. Nem egyszerűbb otthon lábat mosni, mint zoknit?

Persze ettől függetlenül tőlem az hord szandált zoknival, aki akar. Nem fogok senkinek beszólni, ez mindenki magánügye. Magamban megjegyzem majd, hogy ez elég ízléstelen, de ennyi.

2013. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az első válaszolóval.
2013. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a sportszandál+titokzokni párosítás még elmegy,de a többi szerintem már ízléstelen.:)
2013. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert szerintem - azon kívül, hogy tényleg idétlenül, bumfordian néz ki - teljesen értelmetlen, logikátlan is. A szandálnak az a lényege, hogy szabadon legyen benne a lábad, szellőzzön, szabad érzést adjon. De ha ráhúzol egy zoknit, akkor ezek a feltételek mindjárt nem teljesülnek. Ha fázol, vagy nem szeretsz zokni nélkül lenni, akkor vegyél fel egy vékony pamutzoknit valami kényelmes, szellős zárt cipővel. Akkor felejtős a szandál.
2013. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Apukámmal előfordult, hogy a Balatonra mentünk, ahol iszonyatosan leégett a lába, és csak szandált vitt. Kénytelen volt zoknit is felvenni másnap. Az ilyet én nem tartom cikinek, van, hogy nincs más választása az embernek. Persze ez elég ritka, de akkor is.
2013. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem a szandál-zokni a gáz, hanem maga a szandál! FÉRFI 6 éves kor felett nem hord szandált!
2013. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ezek szerint apukám nem férfi. Vagy inkább csak nem divatbu*i, és jobban érdekli, hogy mi a kényelmes annál, mint, hogy mi a CIKI.
2013. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!