Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolhatnék olcsón...

Hol vásárolhatnék olcsón igényes, csinos válltáskát?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy tapasztalom, hogy a kettőt kizárja egymást, rengeteg gagyi, felcicomázott, cigányos táskát látok olcsón, a szebbek pedig nagyon drágák. Nincs több tízezer forintom, olyan 5000 Ft-ot szánnék rá. Olyasmit szeretnék, amibe beleférnek tankönyvek, mivel iskolatáskának szánnám.

Nőies, csinos darabot keresek, kevés cicomával. A letisztultságot szeretem.

Esetleg akciók, leárazások valahol? Most sikerült levadásznom álmaim cipőjét 50% kedvezménnyel, jó lenne, ha a táskavásárlást is megúsznám olcsón. :)

Köszi!

17L


2013. jún. 27. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szio :) hát sztem ahol vannak olcsóbb és jobb taskak pl déli pályaudvaron van egy jó taskas bolt :) én ott vettem táskát és jó nagyon :) illetve van a nyugatinal egy outlet dorothy and abby ott is vettem már 2ot :) jól bírja ,ilyen 5korul voltak ezek ...nyilván ott az ázsia ,ott is vannak szépek de ezek is 5korul vannak ,max 4:) de pl vettem ott 2700ert is :) amúgy esetleg meg h&m ben vagy New yorker ahol tudsz olcsóbban vagy c&a de kevés esely van rá ,elég drágák ezek ...
2013. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, a múltkor találtam a Westend közelében egy iszonyat jó cipőboltot, nagyon el volt dugva, pedig olcsó és csodaszép cipők voltak ott! :)

Akkor körülnézek majd a pályaudvarok környékén, jó cuccok szoktak lenni, a márka számomra úgysem számít. Köszi az ötletet! :) Lehet majd az ázsiába is elnézek, sok jót hallottam már róla, csak kicsit messze van de ha tényleg jó cuccok vannak, akkor megéri szerintem. :)

2013. jún. 27. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:
H&M-ben épp most vannak leértékelések, láttam egy-két szebbet, 3-4e Ft-ért. Az más kérdés, hogy találsz-e olyat, ami a válladon is kényelmes. Ezen kívül én mondjuk az Asia Centert ajánlanám, már ha pesti vagy, ott van egy-két bolt, ahol csicsa-micsa nélküli vagy épp eléggé díszített, elegáns táskákat lehet kapni.
2013. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!