Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hülye kérdés. Másnál is így...

Hülye kérdés. Másnál is így van? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval, az van, hogy programom lenne, a jövő hét végén és oda ki kell öltözni. Viszont nem mondanak túl jó időt, késő este lenne amikor már hideg van és nem nagyon tudtam mit vegyek fel. Sok választásom nincs, felveszek egy farmert meg az ünneplő felsőmet. Viszont. A felső csak úgy passzol a szereléshez ha betűröm a nadrágba, ezzel az az egy problémám van csak, hogy a farmer, ha leülök ott lent olyan furán néz ki. Mintha tököm nőtt volna:D És ez ezngem zavar, meg az osztálytársaim is elég gyerekesek. Igazából napközben a suliban ha leülök a pólóim hossza eltakarja de így nem fogja... És nem tudom, ezzel lehet kezdeni valamit, vagy nyugodjak bele? Tudöm hülyeség...De engem akkor is zavar.

14/L



2013. jún. 1. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuj ne azt a farmert vedd fel ami gyûrõdik, vagy húzd feljebb.
2013. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az összes nadrágom gyűrödik akkor is ha jó a méret!
2013. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen farmerom. Egyszer a bátyám megjegyezte, de ennyi. Engem nem zavar. Akinek nem tetszik, ne nézze. A fiú osztálytársaid meg lehet, hogy csak irigykednek. :DD

Próbálj meg bele nyugodni. Vagy esetleg nem lehet valahogy megigazítani?

14/l

2013. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feljebb is húztam már, nem működik:D És mindegyik farmerom ilyen>< Azért köszönöm:)
2013. jún. 1. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Rakd keresztbe a lábad, hátha akkor nem látszik:D
2013. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet !:D Mondjuk nem tudom, két órás úton mennyire görcsölne úgy be plusz színházba megyünk ahol megint ülni kellxd De ha csak így lehet megoldani akkor vállalom a fájdalmat:D
2013. jún. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!