Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Biztos, hogy nem átverés?

Biztos, hogy nem átverés?

Figyelt kérdés
Egy internetes rendelős oldalon (apr*don), láttam Converse cipőt 5300 Ft+ postaköltségért. Azt írja, hogy azért ilyen olcsó a bolti árhoz képest, mert egyenesen a gyárból rendeli, és neki nincs rajta annyi haszon, mint az üzletekben (nem kell bérletet meg ilyeneket fizetnie, ezért nincs szüksége annyi haszonra, gondolom én). Elméletileg lehet személyesen is átvenni, Székesfehérváron (ami tőlünk nagyon messze van) és Budapesten (ami kb. 40 kilóméterre van tőlünk). Merjek rendelni?
2013. júl. 7. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább ne kockáztass...
2013. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, eredeti kínai utánzat. Kínából érkezik, onnan rendelhetsz te is akár, ennél olcsóbban is.
2013. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" egyenesen a gyárból rendeli..."


Ez a vicc kategória!

2013. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:

Gyárból rendeli, hagyjuk már és ennyit kér érte? Kamu..

Írd neki, hogy te meg a japán Justin Timberlake vagy biztos értékelni fogja. :D

2013. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez gondolom Vaterás Converse? Nem hiszem, hogy eredeti, én is rendeltem így cipőt, és szerintem nem az..viszont több eredetivel összehasonlítva se látok különbséget, ill már több, mint egy éve hordom és semmi baja, pedig a sima kínais tornacipőknek nekem hamar félbe tört a talpa. Szóval szerintem így is megéri, ha nem eredeti, mert jól bírja és sztem a kutya nem mondja meg róla, hogy nem eredeti..ellenben kb harmadannyi.
2013. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xKakashix ***** válasza:
Van benne valami, de egy eredeti évekig is bírja, míg egy kínai...érted. Egyébként Apród-os kiírta.
2013. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!