Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez nagyon hulye taktika?

Ez nagyon hulye taktika?

Figyelt kérdés

Tudok menni szepen magassarkuba, de mikor epp szepen kene " vegig vonulnom" valaki/valakik elott nem megy.

Sokszor elofordult ,hogy "elore engedtek" ,hogy mennyek elottuk/elotte ( fiu) es ilyenkor figyelnek, nade itt a baj, hogy ilyenkor probal az emeber nem hulyet csinalni magambol.

Nekem az a taktikam ,hogy eloveszem a telefont es ugy csinalok mintha egy smst irnek, tehat megyek egy adagot, lelassitok egy pillanatra megallok, mert igy kevesebb az eselye ,hogy kimennyen a bokam vagy hulyen lepjek..

Szerintetek ez igy ciki? fiuk ti mit gondoltok?



2013. júl. 7. 22:43
 1/3 A kérdező kommentje:
elore engednek"*
2013. júl. 7. 22:45
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
én lány vagyok és annyit tudok mondani, hogy igen, ez ciki és feltűnő. legalábbis ha ezt eljátszanád egy étteremben mondjuk és én a bejárattól legtávolabbi asztalnál ülnék onnan is kiszúrnám, hogy miért teszed. biztos vagyok benne, hogy a fiúk is látják és csak még viccesebbnek nézel ki. egyszerűen ne érezd azt, hogy vonulsz az emberek előtt. persze ne görnyedt háttal menj, bármikor odanézhetnek de ne hidd, hogy azt nézik mikor bicsaklik ki a lábad. légy természetes és észre se fogják venni (mondani könnyű: én is ugyanebben a "cipőben" jártam, mint te, mára megtanultam kezelni magamban és sokkal természetesebben járok)
2013. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
meg amúgy nem kell rá gondolni, hogy ki fog menni a lábad. Azért megy ki, mert ezen stresszelsz. Ha meg kimegy, akkor mi van? :D Semmi :) Nem csak veled történik ilyesmi, hanem midnenkivel, aki magassarkút hord :) Majd megszokod :) ÉS csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem is ciki, amit csináltál, de megértem :) Velem is volt már ilyen :)
2013. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!