Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alkatra milyen ruhát...

Ilyen alkatra milyen ruhát vegyek? Hány kgnak látszom?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valami nyári ruhát, de tanácstalan vagyok...


160cm vagyok, folyamatos fogyásban, 3 hónapja 83 voltam...

sajnos a fogyástól a mellem is lóg..


Ilyen az alakom:


[link]


2013. júl. 10. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
160 cm-hez ez a súly nem tűnik 83-nak. Szerintem egy lenge nyári ruha, ami mell alatt - hátul kötős, biztosan jól állna. Az is előnyös lehet, ha vannak rajta apró minták, vagy fodrok és nem spagettipántos.
2013. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én olyan 60-70-nek saccolnálak, de nem vagyok jó súlytippelő. Esetleg valami alsóruhát nem akarsz venni, ami ilyen alakformáló, piacon is tök olcsón lehet már kapni, szerintem sokat dobna rajtad, meg jobban is éreznéd magad.
2013. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70 kg-ra saccollak. Bár nem jól tudok tippelni. Egyébként meg olyan ruhát keress ami a melled kiemeli a hasad meg nem. Én is mindig olyat szoktam keresni. De nem nagy sikerrel.
2013. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első! 3hónapja voltam 83:)


alakformálóm van, de ilyenkor belesülök... az is baj, hogy nagyon izzadós vagyok, így csak olyat tudok felvenni, amin nem látszik, ha foltos... :(


tudtok esetleg linkelni? :) köszii :)

2013. júl. 10. 15:56
 5/10 A kérdező kommentje:
3as igen, ilyesmit keresnék én is magamtól, de szerintem nem létezik... :( meg kivágott sem lehet, csak egyenes felsőjű, mert nagyon csúnyán lóg a mellem... :(
2013. júl. 10. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg valami ilyesmi ruha, csak hosszabban?

[link]


Egyébként én kb 73 kg-re saccollak. Én is 160 cm vagyok és 73 kilósan néztem ki kb így:D

2013. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az ilyen átlapolós és hasnál lazábbra hagyott ruhák állnak neked jól. És vegyél egy jó minőségű melltartót, az nem megoldás, hogy innentől kezdve csak nyakig zárt ruhákat hordasz.

2013. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármint másodiknak ezt akartam volna belinkelni: [link]
2013. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

amit utolsó előtti előtti linkelt, azért nem jó, mert igaz, vékonyakon szépen mutat, de kövéreken borzalmasan áll...


utolsó! az ujjatlannál is nagyon ronda, hogy kivan az egész karom, figyelemfelhívó nagyon, az átlapolós meg méginkább... :(


ilyet vettem:


[link]


a teteje és mell alatt húzott, onnan bővül, fekete, ennél apróbb fehér pöttyökkel

2013. júl. 11. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Csini :)
2013. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!