Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez vajon megoldható lenne?

Ez vajon megoldható lenne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy saját kezűleg készítek felsőket, főként egyedi mintákkal és annyira tetszik másoknak, hogy sokan szeretnének. Ekkor van valami cég akinek beviszek egy már kész darabot, és annak mintájára ők gyártanak belőle sokat?


Mint mondtam, ez csak egy elképzelés. :)


2011. dec. 21. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha te vagy a valakinek a valakije akkor lehetséges. Ha nem akkor nincs sok esély rá.
2011. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha neten (pl. etsy az egy kiváló oldal erre) el kezded árulni, és ott szerzel eg ykis közönséget. Ebből már látható, mekkora erre a kereslet. Elkezdheted népszerűsíteni pl. vaterán is. Általában úgy megy ez, hogy ilyenkor felfigyelnek az emberre (pl. én már kaptam felkéréseket forgalmazóktól a saját tervezésű darabjaim miatt), ha pedig nem, akkor is összejön a pénz arra, hogy mondjuk beindíts egy kis vállalkozást.
2011. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!