Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárolni járó asszonyok,...

Vásárolni járó asszonyok, hölgyek és lányok, mi a megoldás az alábbi problémára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám, hogy lassan kéne vennem pár új ruhát. Mindegyik kicsit elhordott, kopott, szóval értitek.


Ma megpróbálkoztam a lehetetlennel, felkerekedtem és elindultam "shoppingolni". A probléma ott kezdődött, hogy miután végigjártam a fellelhető összes ruházati centrumot, mint pl. C&A, New Yorker, Takko meg a hasonló objektumok, egy szolid hányingerrel távoztam. Én nem akarok megbántani senkit, sem bírálni, de néha olyan volt, mintha a női és férfi szekció random lettek volna válogatva, sőt, mintha nem lett volna férfi ruházat. Mindenhol csilivilifeliratos raj pólók, farmerok, stb.


Bár itt meg kell jegyeznem, hogy a "stílusom" - azaz inkább az ízlésem a konzervatív felé húz. Szóval inkább felveszek egy sima farmert egy sima egyszínű pólóval... - ami mások számára undorító és igénytelen, szóval 1-1. :D


Már annyira kétségbeestem, hogy benéztem egy Nike, Puma stb. cuccokat árusító üzletbe, de ott is színkavalkád, feliratok, szóval élő hirdető tábla az ember. Plusz azért 10 rongy egy pólóért elég meredek. :D

Szóval ez most csak egy kivételes eset volt, és ezeken a helyeken lehet találni nem ilyen "divatos" cuccokat is, vagy sajna nincs más lehetősége az ember fiának, és meg kell hunyászkodnia?


Vagy esetleg hová érdemes elnézni?


Köszönöm a segítséget,

egy "kétségbeesett" 20 éves srác. :D


2013. júl. 15. 18:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy voltak egyszínű pólók, de azok eléggé lányosok voltak, illetve a szabásuk sem tetszett, meg ilyen köldökig bevágottak voltak, szóval ja. Nehéz az élet.
2013. júl. 15. 18:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

lány létemre hasonló gondokkal küzdök,bár gyakorlati haszna is van az ilyen ruháknak(a neonszínű fehérneműk remekül védenek a nem kívánt terhességtől mert amint fehérneműben van a csaj a pasi szeme kiég,úgy meg nem hiszem hogy sok kedve van dugni)

fel kell keresni használt ruha üzleteket,ott még akadnak normális darabok,ha nem akarsz használt ruhát próbálj meg olyan pólót keresni ami nem V-nyakú és vegyél ruhafestéket,mást nem nagyon tehetsz

2013. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát..esetleg turkáló vagy e-bay?!:)
2013. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudok neked ajánlani egy boltot, szerintem a Vögele neked való.

[link]

Nem tudom, van-e a környéketeken, az oldalon van üzletkereső. Elvileg idősebbeknek való (apukám szokott ott vásárolni), de ha konzervatívabb vagy, szerintem találni fogsz magadra valót. Az árak is elég barátiak. Az általad említett "objektumok" közül talán még a C&A sorolható a normális kategóriába...

19/L (és ne ess kétségbe :P)

2013. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Springfield? Ott azért még hálisten férfias ruhák vannak.
2013. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 who i am ***** válasza:
Zarában vannak még viszonylag középkategóriás árakon, szerintem a te ízlésednek megfelelő holmik.
2013. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért vásárolok turiból és netről. :D Igaz az elsőnél kutatni kell rendesen,hogy találkozz valami olyannal amire igent mondanál.
2013. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alap egyszinű pólók vannak a Bershkában pl. 3000 Ft körül. Nadrágot a H&M férfi részén nézz, 10 ezer körül találsz.


Amúgy én is ma elborzadva jöttem el az Alléeból.... :D

2013. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat!
2013. júl. 15. 22:24
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!