Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy alsónemű üzletben, az elárusító lány többször is bejött a próbafülkébe miközben bikiniket próbáltam éppen fel?

Figyelt kérdés

Azzal az ürüggyel tette ezt, hogy megnézi, hogy jó-e az éppen felpróbált bikini. Persze többször is meglátta a melleimet, egyszer pedig teljesen meztelenül is meglátott. Egyébként nagyon aranyos volt és annyira természetesen tette ezt, hogy én elfogadtam. Így utólag egy kicsit furcsa.

Más járt már így bikinipróba közben?


2013. júl. 15. 21:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

pulóverre inget, lol. inkább ingre pulóvert, vagy pólóra, pulcsit, vagy harisnyára nadrágot.

undorító bugyi nélkül felpróbálni. ezt általában még mondják is, kérik is, szabály, hogy alsóneműre próbálunk... remélem 2017-ben már nem csinálja ezt senki...

az eladó se normális. ez már abszolút pofátlanság.

2017. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
4 éve nem tetted magad túl rajta?😂 troll
2017. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!