Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért átlátszó mostanában...

Miért átlátszó mostanában szinte minden blúz és ing?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van, akartam venni pár szolid de elegánsabb darabot, de midnenhol(H&M, New Yorker, Pull&Bear, Breshka, Zara) csak átlátszó ingekbe és blúzokba botlottam. Ez kinek jó így? Így hordják, hogy átlátszik alatta a melltartó? Csak szerintem gáz ez? Hol lehet kapni normálisabb ingeket, blúzokat?

25/N


2013. júl. 15. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes melltartó topot venni alá. Elég ízléstelen és közönséges, ha a melltartó átlátszik alatta. [link]
2013. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én még ilyennel se venném fel, nekem nem jön be, hogy átlátszódjon a hasamon, hátamon.
2013. júl. 15. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom...de ugye milyen zavaró?

Szerintem vérciki..de képzeld már a legtöbb lenge nadrág is átlátszó..

lesül a képem mikor látom a nőket akiknek a gyatyában kilátszik a bugyi..ugyan ez az ingekkel is..xd


West Endben pár napja láttam,bár ott is ilyen a legtöbb.

(azt ajánlom hogy a kínaiban nézz,vagyis csak ott vannak rendes blúzok-ingek amiknek jó az anyaga és nem látszik át.Én is vettem és kaptam hozzá egy nagyon elegáns övet is)


lehet hogy a kínai nem a legjobb minőségű de ott lehet kapni :D

2013. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
fashion
2013. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elég gáz dolog.A pasim is felvan háborodva hogy csak ilyen ingeket találtunk.De már a póló is ilyen.

ilarge.listal.com/image/3444456/936full-toni-braxton.jpg

2013. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is mindig csodálkozom. Nem azért, utcára még érdekesen, lazán is ki tud nézni egy áttetszőbb anyagú blúz. De hogy csak ilyet lehessen kapni... durva, hogy egy kínaiban lassan gyorsabban talál az ember olyan blúzt, amiben egy komolyabb munkahelyre be tud járni. Csak a kínaisok többsége meg vagy bazári, vagy ódivatú, vagy nagyon passzos (ami nem is mindenkinek áll jól, meg tiszta '90-es évek az is). Én turkálóban szoktam még nézni, de ott is ritkán lehet kifogni jobbat.
2013. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez a baj, kínaiban általában nem tetszenek, elég gagyi színek, minták, modellek. Nagyritkán fogok ki valami jót. Ma szétnézek egy a piacon, hogy ott milyen felhozatal van.
2013. júl. 16. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Promod esetleg?
2013. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!