Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudom unalmas, de fekete...

Tudom unalmas, de fekete melltarto?

Figyelt kérdés
Ma szeretnek elmenni egy szorakozohelyre. Mar megvettem 1 hete hozza a csontszinu, lenge, ingszeru (nem gombos), enyhen atlatszo felsomet. Direkt fekete melltartoval gondoltam felvenni. Am ma veletlenul feljottem ide es mindenki szidja ezt a parositast. Feherrel nem tudom felvenni, mert nagyon vilagit a csontszin mellett. Testszinuvel ugy neznek ki, mint oreglany a szanatoriumban. Marad a fekete, ami rohadt jol nez ki, akkor megis miert szoljak le? Hozzateszem felso fazonjatol is fugg, hogy felveheto e. Peldaul en feher tophoz, sima inghez sosem vennek fel feketet. Viszont az otlet onnan jott, hogy van egy nagyon jo csaj munkatarsnom es mindenki el van ajulva, amikor felveszi a feher felsojet, fekete melltartoval. Tehat? Javaslatok?

2013. júl. 19. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem valami neonszínű melltartó, mondjuk rózsaszín jó lenne alá, bár a fekete sem rossz. Van mikor tényleg elég bénán tud kinézni, de azt hiszem tudom milyen a felsőd, és jól fog kinézni!:)

Bandeau topon nem gondolkodtál?

2013. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha van mondjuk egy halvány rózsaszín toppod, vagy pánt nélküli felsőd, akkor azt felvehetnéd a csontszínű felső alá, és akkor nem látszana a fekete melltartó, de a topp sem. Viszont, ha szerinted jól néz ki fekete csöcstartóval, akkor ne törődj azzal, hogy mások szidják. A fő, hogy jól érezd magad és felhőtlenül tudj bulizni. :)
2013. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam abban is, de abbol is mindenkepp fekete. Mert tenyleg eleg lenge anyag es ha lecsuszik kicsit a vallamnal es kilatszik a melltartopant az tok jol nez ki. Legalabbis szerintem nem kozonseges. Egy feher vagy testszinuvel tuti az lenne.
2013. júl. 19. 14:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha neked ez jön be, senkit nem érdekel. Szerintem közönséges, de ha te így érzed jól magad, nekem mindegy.
2013. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az nem kozonseges, ha koldokig kivagott miniruhaban mennek bulizni az emberek?
2013. júl. 19. 14:08
 6/12 anonim ***** válasza:
De, közönséges. Ki mondta, hogy nem az? Senkit nem érdekel, hogy hogy égeted le magad, nem kell erről kérdést kiírni. Vegyél fel azt, amit akarsz.
2013. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem égő a fekete melltartó, az emberek 98%-ának fel sem tűnik, a maradék meg szőrszálhasogató önjelölt divatguru. Vedd fel nyugodtan.
2013. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A fehérrel mi a baj? A csontszín közelebb van a fehérhez mint a testszínhez.


Amúgy szerintem is vedd fel nyugodtan. Carrie Bradshow is szokott felvenni fehér bordás topot fekete melltartóval. :)

2013. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te már eldöntötted, hogy milyen melltartót veszel fel alá :D
2013. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) Majd irok, h mik voltak a visszajelzesek.
2013. júl. 19. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!