Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudom unalmas, de fekete...

Tudom unalmas, de fekete melltarto?

Figyelt kérdés
Ma szeretnek elmenni egy szorakozohelyre. Mar megvettem 1 hete hozza a csontszinu, lenge, ingszeru (nem gombos), enyhen atlatszo felsomet. Direkt fekete melltartoval gondoltam felvenni. Am ma veletlenul feljottem ide es mindenki szidja ezt a parositast. Feherrel nem tudom felvenni, mert nagyon vilagit a csontszin mellett. Testszinuvel ugy neznek ki, mint oreglany a szanatoriumban. Marad a fekete, ami rohadt jol nez ki, akkor megis miert szoljak le? Hozzateszem felso fazonjatol is fugg, hogy felveheto e. Peldaul en feher tophoz, sima inghez sosem vennek fel feketet. Viszont az otlet onnan jott, hogy van egy nagyon jo csaj munkatarsnom es mindenki el van ajulva, amikor felveszi a feher felsojet, fekete melltartoval. Tehat? Javaslatok?

2013. júl. 19. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel nyugodtan feketével, jól fog kinézni. Viszont szerintem valami egyszerű melltartót válassz hozzá.
2013. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

"Majd irok, h mik voltak a visszajelzesek."

Szerintem senkit nem érdekel hányan fektettek meg.

És osztom pár előttem szóló véleményét. hogy toppal normálisabban nézne ki, így meg közönséges.

2013. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!