Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap vettem egy ilyen...

Tegnap vettem egy ilyen ruhát, anyukám szerint pedig nem tudom majd hova felvenni, mert szerinte ez alkalmi ruha, nem a hétköznapokra való :// Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ez egy egyrészes szoknya,zöld színű az egész

Az alsó,szoknya része ilyesmi: [link] És ez alatt a szonya alatt (ami láthatóan lenge) van mégegy anyag,ami olyan mint egy másik szoknya ( ez már passzosabb),de természetesen ez nem látszik,gondolom csak a ruha átlátszósága miatt van alatta.

A ruha felső része pedig csipkés,mint ez a darab: [link] csak ujjatlanba ;)

Remélem nagyjából el tudjátok képzelni a ruhát,a kérdésem pedig az lenne h szerintetek ezt hordhatom egy egyszerű hétköznapon is nyáron?? :)



#csipke #nyári ruha #hétköznapi kánikula ruha
2013. júl. 20. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon bírom elképzelni hétköznapokra,de ha szerinted jó akkor hordjad
2013. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen hordhatod, én ilyen ruhákba szoktam menni dolgozni.
2013. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán felveheted hétköznapokra is, ha olyan hangulatod van:D
2013. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi!!
2013. júl. 20. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki azt vesz fel amit akar, oda ahova akarja. Nincs olyan hogy nem hétköznapokra való.

Én igazi fekete alkalmi ruhákba is szoktam járni, akár kutyát sétáltatni is kimegyek abban, mit számít? Nekem így jó.

2013. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!